הפקת ימי גיבוש לעובדים

מקום העבודה ממלא את רוב היום שלנו. לכן, חשוב שהוא יהיה מקום שכיף להיכנס אליו בכל יום מחדש. אחד האלמנטים שיוצרים חוויה תעסוקתית נעימה יותר הוא גיבוש של צוות העובדים. כאשר נוצרת היכרות מעמיקה יותר וחוויות משותפות בין העובדים והמעסיקים, ניתן להבחין בין היתר גם בשיפור התפקוד של כל הנפשות הפועלות בעסק. 

יום גיבוש לעובדים הוא לא מושג חדש בזירה העסקית. מדובר על קונספט שקיים כבר מספר עשורים. תפקידו הוא לאפשר אינטראקציה יותר אישית ואכפתית בין העובדים וכמו כן, דו שיח יותר “קרוב” בין המעסיקים לעובדים. היתרונות של ימי גיבוש לעובדים הם די ברורים.

היתרונות של יחסים טובים בין העובדים במקום העבודה 

הרבה יותר קל להתנהל במקום עבודה כאשר התקשורת פורה ומעודדת. כמו כן, ימי גיבוש לעובדים מייצרים באופן טבעי קשרי ידידות בין העובדים, מה שתורם לתחושת המטרה המשותפת במקום העבודה. כאשר היחסים בין הנפשות הפועלות באים לידי ביטוי בקרבה ואכפתיות, ניתן לראות שהדבר תורם משמעותית לשגשוג העסק. העובדים מרגישים שהם חלק מחברה המספקת להם גם תחושת שייכות מסוימת.

כיצד משפיע יום גיבוש לעובדים על התפקוד של העסק?

כמו שצוין קודם לכן, ימי גיבוש לעובדים הם חוויה די מתבקשת. מדובר על אירועים בתדירות של אחת לכל רבעון. האטרקציות באירוע יהיו מותאמות לקהל תוך כדי התחשבות במטרות האירוע ויעדים חברתיים מסוימים שצריך לקדם. אמנם, מדובר על אירוע שאמור להיות כיפי וקליל. עם זאת, חשוב שיהיה מסר מעורר השראה שיבוא לידי ביטוי בקונספט הכללי של האירוע. זאת, על מנת להדגיש את המשמעות והחשיבות של הערכים המלווים את העסק ואת האידיאולוגיה שלו.

צוות מגובש יותר הוא צוות אפקטיבי יותר!

אף אחד לא יהיה מסופק במקום עבודה שהסביבה בו היא קרה ומרוחקת. בעלי עסקים שיש להם ותק וניסיון בניהול עובדים מכירים מקרוב את העובדה שבני אדם הם יצורים חברתיים. ולכן, הם צריכים להרגיש בסביבה בטוחה, מפרגנת ואף תומכת. הבנה הדדית בין הנפשות הפועלות, יחס אנושי יותר וחברותי יותר, משפיעים באופן ניכר על האופן בו צוות העובדים מופיע לעוד יום עבודה וכמובן שגם על האופן בו העובדים מרגישים לגבי מקום העבודה. כאשר לצוות העובדים יש סיפוק מסוים ברמה המנטלית ממקום העבודה, הם יעריכו את ההזדמנות לעבוד במקום שכזה.

הכירו את צוות העובדים שלכם מקרוב יותר

יום גיבוש לעובדים מהווה זמן מצוין לבעלי עסקים להכיר את צוות העובדים שלהם ברמה האישית. בלי ה”מסכות” שמתלוות לתפקידים וללא ההיררכיה הדי ברורה במקום העבודה. פשוט לתקשר כאדם לאדם. כמו כן, זהו זמן מעולה להציג לצוות שלכם רעיונות חדשים, שאיפות לעתיד החברה וכמו כן, להסביר להם מדוע אתם עושים את מה שאתם עושים ולמה כל כך חשוב לכם להצליח. יום עבודה הוא יום די שגרתי. כל אחד מן העובדים יודע מה הוא צריך לעשות וכיצד לבצע את התפקיד שלו. המטרה ביום הגיבוש היא לא להוות תחליף לתהליכי ייעול של הצוות במשרד, אלא להתוות גישה שהיא יותר פרסונלית וחוויתית במקום העבודה. 

האלמנט האישי

ללא גישה אישית ואכפתית יותר מצד העובדים, מקום העבודה עלול להפוך לדי שגרתי ובמקרים מסוימים לשחיקה. לצד זאת, כאשר מיישמים גישה המבוססת על רצון כנה לתרום לשגשוג העסק, צוות העובדים מגלה אנרגיות חדשות.

אחד האלמנטים שיוצרים את אותה האנרגיה המתחדשת היא תחושת הביחד שיש לצוות העובדים. כמו שהוזכר קודם לכן, בני אדם הם חברותיים מטבעם. לכן, קל ונעים לנו יותר להגיע להישגים כאשר אנו מרגישים שאנחנו מגיעים אליהם ביחד. הרבה יותר משמח לחגוג הישגים כשיש מישהו שמכיר את סיפור ההצלחה. כמו כן, קל יותר להתגבר על אתגרים כאשר יש מישהו שמבין את האתגר ומיישם גישה מתחשבת ותומכת. 

איך מתכננים את יום הגיבוש המושלם?

חשוב להתחיל בהבנה מעמיקה של קהל האירוע. בנוסף, כמו הזכרנו קודם לכן, חשוב שיהיה קונספט ברור ליום הגיבוש על מנת להדגיש ערכים מסוימים שאתם מעוניינים להעביר לצוות העובדים שלכם. בימי גיבוש לעובדים, הרעיון הוא להציג רעיונות באופן שונה. בזמן העבודה צריכה להיות גישה יותר עסקית ומחושבת. עם זאת, במסגרת ימי גיבוש לעובדים ניתן להציג רעיונות בצורה קצת יותר מופשטת. המטרה היא ליהנות כמובן ולספק לעובדים יום כיפי ובלתי נשכח. עם זאת, כדי להפיק אירוע מסוג כזה באופן פרודוקטיבי, צריך לתכנן את הפן החוויתי של האירוע גם במובן האינטלקטואלי של המילה.

כיצד ליצור אווירה מושלמת ביום הגיבוש? 

חשוב להבין שלמרות שצוות העובדים שלכם נפגש במסגרת העבודה על בסיס יומי, לא תמיד יש את הזמן להכיר אחד את השני באופן המייצר קשר חברותי. לעומת זאת, ביום גיבוש, הרעיון הוא ליצור תנאים המאפשרים דו שיח חברי ואווירה יותר קלילה. הרבה חברות בוחרות לעשות יום גיבוש לעובדים שהוא בעצם טיול. טיול מהווה חוויה משותפת המעודדת דו שיח באווירה קלילה ונעימה. כמו כן, חוויה זו של טיול משותף, יוצרת זכרון נעים וכתוצאה, העובדים מגלים ערך מוסף חדש במקום העבודה שלהם.  

קצת טוב לנשמה

כולנו מכירים את העובדה שאפילו יום מנוחה אחד יכול להעניק לנו מצבור די גדול של כוחות מחודשים. זו היא הסיבה שהרבה אנשים נוסעים לנפוש במקומות עם נופים יפים. מלבד חידוש הכוחות, היתרון בתכנון ימי הכיף והחופשות מתבטא גם בהשראות חדשות ויצירתיות אשר גואה מתוך החוויות המעניינות. כשהנפש רוויה בחווית נעימות, מתגלים בנו כוחות חדשים ואף רעיונות חדשים. לכן, המהלך של יום גיבוש לעובדים בא לידי ביטוי גם בטיפוח היכולות והכישרון הטבעי שלהם במובן מסוים. חשוב לתת את הדעת על העבודות הנ”ל, במיוחד כאשר אתם מתכננים את ימי הגיבוש של החברה שלכם. 

חשוב שיהיו אלמנטים המדגישים את יופיו של הטבע. הטבע, פשוט עושה טוב לנפש בהרבה מאוד מובנים.

להפיק את יום הגיבוש המושלם עבור העובדים שלכם

כדי להפיק את האירוע המושלם עבור העובדים שלכם, כדאי יהיה לכם להסתייע בשירותיה של חברת הפקות מקצועית. הניסיון של החברה המקצועית יבוא לידי ביטוי בתכנון מנוסה יותר ומדויק יותר בהתאם לקהל היעד והתקציבים שלכם. ללא ניסיון בתחום, לא יהיה קל לארגן אירוע אשר מורכב מכל כך הרבה אלמנטים. כמו כן, חשוב להבין שעל פי רוב, תכנון אירוע מצריך גישה ללא מעט אנשי מקצוע שונים (בהתאם לאטרקציות המתוכננות באירוע כמובן). 

כל הפקה היא מיוחדת!

לכל הפקה יש קונספט משלה. יום גיבוש לעובדים יכול להתרחש על יאכטה יוקרתית, או בגן פסטורלי ומיוחד בצפון הארץ. עם זאת, חשוב לשמר רעיון מוגדר בעת תכנון האירוע וליישם אותו באופן מקצועי. זו היא בדיוק המשימה שחברת ההפקות שלנו יודעת לבצע הכי טוב. כדי לאפשר את החוויה האידאלית לצוות המשרד שלכם, כדאי שתבחרו בחברת הפקות מנוסה שתדע ללוות אתכם כבר משלב בחירת הקונספט לאירוע ועד להפקה המלאה של האירוע עצמו. כך, תוכלו לתכנן אם יום הגיבוש המושלם עבור צוות העובדים שלכם כאשר כל אלמנט בו מדויק עד לפרטים הקטנים.

צוות ההפקה שלנו ערוך לתת לכם מענה מקיף בנושא תכנון וארגון ימי גיבוש לעובדים. הפקת ימי גיבוש תכלול על פי רוב, פעילויות חברתיות מהנות, משחררות ומפיגות לחצים המקדמות עבודת צוות פוריה בין הדרגים השונים של צוותי העובדים. בין האפשרויות השונות לימי גיבוש תוכלו למצוא הפעלות משעשעות ותחרותיות בנושאים שונים כגון: אירועי ספורט אתגרי, המירוץ למיליון, חפש את המטמון, קרב סכינים ועוד פעילויות הנותנות דגש מיוחד על עבודה קבוצתית, מורל גבוה והרבה מאוד הומור וכיף.

היתרונות שלנו

אנו מעניקים לכל הפעלה ערך מוסף! יחד עם זאת, אנו מציעים ללקוחות את פעילות הדגל שלנו הכוללת הפקת משחק עירוני מאתגר ומגבש בערים כמו, ת”א, ירושלים, עכו, נצרת, בית לחם הגלילית, צפת וערים נוספות אחרות. הפעילות מצריכה כישורי ניווט, יצירתיות, עבודת צוות והרבה רוח ספורטיבית ולכן, היא יוצרת גיבוש מנטאלי בין העובדים תוך כדי חוויה מהנה, הומוריסטית ומחוננת כאחד.

B&P מספקת ללקוחותיה שירות איכותי של הפקת ימי כיף וימי גיבוש לעובדים. השירות מיועד בעיקר לחברות וארגונים ומטרתו היא לטפח עבודת צוות פוריה בקרב העובדים. צוות מגובש יותר תמיד יהיה אפקטיבי יותר. לכן, יום גיבוש מוצלח יבוא לידי ביטוי בהצלחת החברה/ארגון בעקבות הפעילות הפוריה יותר של צוותי העובדים בחברה.  

ימי גיבוש לעובדים זאת המומחיות שלנו!  

החברה שלנו מספקת לכם שירות הפקה מקיף הכולל את שלבי הייעוץ וההכוונה וכמו כן, את היישום הקונקרטי של כל האלמנטים הדרושים לקיום היום המושלם עבור העובדים שלכם. הניסיון העשיר שלנו כחברת הפקות הפועלת כבר למעלה משני עשורים בתחום, מאפשר לכם הלקוחות, גישה לצוות הפקה מנוסה ומקצועי שבהחלט מוכשר להפיק יום גיבוש מושלם עבור העובדים שלכם. 

הפעילויות והאטרקציות, בחירת המיקומים לאירוע המיוחד, או לחלופין מסלולי הטיולים שאנו מציעים ללקוחות, נבחרים בקפידה לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו. כל אלמנט באירוע מתוכנן היטב תוך שמירה על קווים מנחים של יצירת חוויה מעצימה ומהנה עבור העובדים, יצירת גיבוש וכמו כן, שילוב מסרים ערכיים מעוררי השראה במהלך היום המיוחד.

שותפינו לדרך ולהצלחה

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן