הפקת אירועי השקה

שירות הפקת השקות של חברת B&P מנגיש לכם את כל היתרונות לטובת הצלחת אירוע ההשקה המיוחד שלכם. 
אירועי השקות של מוצרים, או שירותים חדשים, מהווים כלי נהדר להעצמת תדמית החברה/ארגון ולכן, יש צורך מובהק בגישה סופר מקצועית וניסיון פרקטי בתחום.

אירועי השקות עם חברת B&P

הגישה המתקדמת שלנו להפקת השקות מלווה בדגש ברור על חדשנות, יצירתיות ואפקטיביות מירבית בכל הנוגע לתדמית החברה של לקוחותינו. הניסיון הרחב שלנו בתחום מאפשר ללקוח ליהנות מהדרכה וייעוץ מקיפים וכמו כן, גם מיישום קונקרטי של תכנון וארגון האירוע באופן מושכל יותר.

על מנת להעביר את המסרים השיווקיים ואת החזון של החברה/ארגון באופן ברור ולמנף את האפקטיביות של האירוע לטובת הצלחת החברה, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו פתרונות הפקה מקיפים שיאפשרו לכם להרחיב את פעילות החברה שלכם לשווקים חדשים, להעצים את התדמית העסקית שלה ולהגיע לפסגות חדשות של הישגים עסקיים/חברתיים/תרבותיים וכו. 

היתרונות שלנו

  • צוות הפקה מקצועי ומוכשר עם ידע וניסיון פרקטי בתחום שבאים לידי ביטוי בפיצוח קונספטואלי מושכל, יישום קונקרטי של התכנון המגובש וכמובן, באפקטיביות של האירוע.
  • שירותי קייטרינג סופר איכותיים וגישה לספקים וגורמים מקצועיים חיוניים מהשורה הראשונה. 
  • שירותי הפקה מקיפים הכוללים: שירותי הגברה וצילום, שירותי הנחיה ואטרקציות מותאמות לפי דרישה, הזמנת זמרים, או צוותי בידור על פי דרישה ועוד.
  • שירות אחראי ומקצועי עם דגש ברור על עמידה בלוחות זמנים מוגדרים וטיפול בכל האספקטים הלוגיסטיים, הטכניים והעיצוביים של האירוע.

שותפינו לדרך ולהצלחה

בנק מסד סרטון חוויה
סרטון חברת מגלים
שמעון פרס מברך את מגלים
סרטון אייטם פתיחה ISS

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן