3 צעדים פשוטים לאיתור מפיק אירועים מקצועי

כדי לאתר מפיק אירועים מקצועי לטובת האירוע הבא שלכם רצוי שיהיה לכם מידע מקדים אודות תפקידם של מארגני אירועים. ראשית, יש להבחין בין אירוע מאורגן באופן מקצועי על ידי איש מקצוע מנוסה לבין אירוע המופק על ידי צוות הפקה חובבני. כך, תוכלו להבין את החשיבות והמשמעות של ההסתייעות בגורם מקצועי (מפיק/ת אירועים). במאמר שלפניכם נדבר על כל הנ”ל, אך לפני שניגש לגוף המאמר, כדאי שנשרטט בקווים כלליים את הפרמטרים שעל פיהם תוכלו לזהות איש מקצוע אמין ומקצועי בתחום ההפקה. 

כיצד לזהות מארגני אירועים מקצועיים?

כדאי לחפש איש מקצוע שחי ונושם הפקת אירועים. על פי רוב, מפיק אירועים מקצועי ובעל ניסיון בתחום יהיה בעל אישיות כריזמטית ויחסי אנוש מעולים. הסיבה לכך היא פשוטה. המקצוע מצריך המון כישורים חברתיים וניווט חלק בין גורמים מקצועיים שונים שצריך לזכור שהם קודם כל בני אדם. 

גישה נכונה לאנשים מאפשרת זריזות, יעילות והשגיות במהלך הפקת האירוע. לכן, התכונה הראשונה שאתם צריכים לזהות באיש המקצוע (מפיק אירועים) היא יחסי אנוש וכישורים חברתיים ברמה גבוהה.  

יצירתיות של מפיק/ת אירועים

איכות נוספת שיש לתת עליה את הדעת בעת איתור מפיק/ת אירועים תהיה אינטליגנציה גבוהה ויצירתיות. אמנם, צריך שיהיה לאיש המקצוע גישה נכונה לאנשים, עם זאת, צריכה להיות לו גם גישה עניינית ומקצועית. אם המפיק שלכם הוא איש מקצוע חדור מטרה, הדבר יבוא לידי ביטוי באופן בו הוא מארגן את האירוע עד לפרטים הכי קטנים. כמו כן, היצירתיות של המפיק תאפשר לכם כלקוחות פתרונות מדויקים יותר במהירות די מרשימה. ניתן לכנות את היצירתיות שאנו מדברים עליה גם זריזות מחשבה וזוהי תכונה חשובה גם כן, שיש לחפש בעת איתור מארגני אירועים לטובת הפקת האירוע שלכם.

אירוע בהתאמה מושלמת

הכשרון של מפיק אירועים הוא גם לזהות את התוצאה המיוחלת שהלקוח מעוניין להגיע אליה תוך כדי שיחה מסכמת איתו. אתם רוצים איש מקצועי שיהיה יכול להבין אתכם מהר ולסייע לכם לממש את הפוטנציאל הגבוה ביותר של היום המיוחד. לא בכל יום אתם מקיימים אירוע מיוחד. בין אם מדובר על כנס, יום גיבוש לעובדים, או אפילו תערוכה, אחד התפקידים של המפיק/ה היא לעזור לכם לגבש חזון ברור לגבי האירוע שלכם וליישם אותו באופן מותאם ומדויק ככל האפשר. כאשר החזון ברור, וצוותי ההפקה הינם מקצועיים וערוכים מראש, התוצאה היא יישום קונקרטי של התוצאה המיוחלת. 

רמת הניסיון של מפיק/ת אירועים היא פרמטר חשוב בהחלט

לאחר שדיברנו על שלושת הקריטריונים למציאת מפיק האירועים האידיאלי, כדאי לציין קריטריון מאוד חשוב נוסף. מפיק אירועים, מארגנת אירועים, או מעצב/ת אירועים מהווים שמות כוללים לאנשי מקצוע שמתמחים בהפקת אירועים כמובן. עם זאת, יש להבחין בעובדה שהתואר מפיק אירועים כולל בתוכו הרבה מאוד סוגי התמחות שונים. לכל אירוע ישנה מטרה, לכל כנס יש יעדים מוגדרים. לכן, כאשר ניגשים לחפש איש מקצוע לטובת הפקת כנס שיווקי למשל, יש לוודא שתיק העבודות שלו כולל גם כנסים מהסוג המדובר והוא אכן מנוסה בתחום ההפקה הנ”ל. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם מארגני אירועים שאכן הוכיחו את עצמם בתחום ויהיו מסוגלים לספק לכם תוצאות ברמה גבוהה.

בקרו באתר של חברת ההפקה וקבלו רושם ראשוני

לכל חברת הפקה שמכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט בו היא מציגה תיק עבודות עבור לקוחות פוטנציאליים. תנו מבט ובחנו את איכות העיצובים. האם התמונות המוצגות באתר משדרים לכם יוקרה, איכות, רמה גבוהה? אם כן, אתם יכולים להמשיך ולבחון האם מדובר על חברה שיכולה להתאים לכם. לאחר הרושם הראשוני שהאתר מספק לכם תוכלו לשמור אותו בדפדפן שלכם ולבקר בו שוב לאחר מספר דקות. לפעמים כדאי לבחון את רמת העיצוב לאחר מספר דקות שוב על מנת לבחון אם הרמה העיצובית מעוררת בכם התרשמות חיובית כל פעם מחדש.

כיצד לבחור מארגני אירועים שמתאימים למשימת הפקת האירוע שלכם?

קלאס, איכות, עידון ואנינות טעם. הללו, מהווים את האיכויות שמייצרות אירוע מרשים ובלתי נשכח. בין אם מדובר על כנס, אירוע חברתי/תרבותי, או אפילו יום גיבוש לעובדים בחיק הטבע. התמונות באתר יתנו לכם רושם כללי לגבי היכולות והכישורים של החברה ואפילו על נקודת המבט המקצועית שלה. כאן המקום להיעזר באינטואיציה שלכם. בעת בחינת תיק העבודות של מארגני אירועים שאתם באים איתם במגע, שאלו את עצמכם האם אתם מתחברים לסגנונות העיצוביים המוצגים באתר.

מחפשים מפיק/ת אירועים? מצאתם!

הניסיון הרחב שלנו בעבודה עם לקוחות מתחומים שונים, מאפשר לנו לקלוט מהר את השאיפות של הלקוח לגבי האירוע ולסייע לו לגבש חזון ברור ודרכי יישום יצירתיות. כאן באתר, תוכלו להתרשם מהאירועים שכבר עיצבנו ולהבחין ברמות ההפקה שאנו מציעים ללקוחות שלנו. אנחנו בטוחים שהגישה המקצועית שלנו להפקת אירוע מכל סוג והניסיון שלנו בתחום יכולים לדבר בעד עצמם. אנו דוגלים באיכות, בשקיפות מלאה מול הלקוחות ובתוצאה שעולה על כל צפייה. תוכלו ליצור איתנו קשר בכל עת על מנת לשאול שאלה, להתייעץ, או לקבוע פגישה עם צוות המפיקים שלנו.

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן