3 טיפים חשובים לתכנון אירועי קונספט

אירועי קונספט הינם אירועים מאוד מרגשים שרק הציפייה להשתתף בהם מעוררת חוויה נעימה בפני עצמה. עם זאת, על מנת ליצור את האפקט הרצוי והמצופה, יש לתכנן את מהלך האירוע באופן מתוחכם, יצירתי ואף אמנותי. חשוב לציין את העובדה שמדובר על אירועים המתאימים גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי. עם זאת, קיימים הבדלים בין אירוע קונספט על רקע עסקי לבין אחד שמתקיים על רקע חברתי, או תרבותי. במאמר שלפניכם נרחיב על כל ההבדלים הללו, וכמו כן, נציין גם 3 טיפים חשובים לטובת הפקת אירועי קונספט מושלמים.  

ההבדלים שיש בין אירועי קונספט עסקיים לפרטיים

ההבדל הבולט ביותר בא לידי ביטוי בקהל היעד כמובן. אירועי קונספט חייבים לייצר הנאה בקרב המשתתפים. עם זאת, התוכן של האירוע צריך להיות מותאם לקהל ולספק רמה מסוימת של הלימה לאידיאולוגיה של החברה/ארגון. לעומת זאת, אירוע למגזר הפרטי יהיה מתאים לסגנון קהל שיש לבחון את הנטיות התרבותיות שלו. יוצא מכך שרוב ההבדלים בין אירוע קונספט עסקי לפרטי באים לידי ביטוי בעיקר בתוכן האירוע ובדרכי שילוב התוכן במהלכו של האירוע. 

ההבחנות המדויקות יותר לגבי קהלי היעד של אירועי הקונספט מאפשרות את התוצאה היותר איכותית ואת התוכן המדויק יותר לקהל היעד של האירוע. לכן, מאוד חשוב לאתר חברת הפקות שמנוסה בהפקת אירועי קונספט. כך, תוכלו גם ליהנות משלל רעיונות חדשניים לגבי היום המיוחד תוך כדי שאתם נעזרים באנשי מקצוע מביני עניין ומוכשרים לתפקיד. 

הפקת אירוע קונספט מושלם בשלושה צעדים פשוטים

אז כמו שאתם בטח כבר מבינים השלב החשוב ביותר בתכנון האירוע הוא השלב שבו מתחילים לתכנן את הרעיון הכללי של האירוע. על מנת לאפשר פיצוח קונספטואלי מדויק, יש להתחשב בכל העובדות והנתונים ולהגדיר מטרות מאוד ברורות לגבי האירוע. לאחר שאנו מכירים מקרוב את קהל היעד ומבינים את מטרות האירוע, יהיה ניתן להתקדם לשלב תכנון האטרקציות והפעילויות באירוע וכמו כן, לשלב התכנון של חווית האירוע.

כיצד ליצור את החוויה המושלמת  

הפן העיצובי של האירוע למעשה מרגש את הקהל ברמה מאוד אישית ויוצר רושם ראשוני וציפייה חיובית. לצד זאת, האטרקציות והפעילויות במהלך האירוע, הן אלה אשר תורמות ליצירת החוויה הייחודית ומאידך גם לתחושת ההנאה של המשתתפים באירוע. לכן, יש להקדיש את הזמן ולתכנן את הפעילויות והאטרקציות באופן מושכל. מן הראוי שנביא מספר רעיונות נפוצים לפעילויות ואטרקציות לאירועי קונספט.

דוגמאות לפעילויות ואטרקציות:

ניתן לשלב פעילויות כמו, שעשועון חידות וכמו כן, פעילויות בסגנון המירוץ למיליון וכו. ניתן גם לשלב תחפושות ופינת איפור. בנוסף, ניתן לשלב סוגים שונים של מיני טקסים עם חלוקת פרסים וכו. ביחד עם חברת ההפקות שלכם תוכלו לבחון אינספור רעיונות שתוכלו לשלב ביום המיוחד. עם זאת, חשוב לזכור שכל אטרקציה צריכה להיות מותאמת ומדויקת לקהל היעד שלכם. 

בחירת לוקיישן לאירועי קונספט

אחרי שדיברנו על תכנון הקונספט של האירוע וגם על תכנון הפעילויות בו. חשוב מאוד שנדבר על פרמטר חשוב נוסף והוא הלוקיישן של האירוע. כאשר הקונספט של האירוע מוגדר היטב יהיה קל יותר לתכנן את שאר האספקטים של האירוע. עם זאת, ראוי לציין שחשוב לא להתפשר על לוקיישן שאינו מאפשר את מימוש מלוא הפוטנציאל של האירוע. חברת הפקות מקצועית ומנוסה תדע לספק לכם מענה מושלם גם בנושא הלוקיישן. הקשרים העסקיים של חברת ההפקה יאפשרו לכם גם את היתרון של ידע מקצועי ופרקטי בנושא בחירת לוקיישנים אידיאליים לקיום אירועי הקונספט שלכם. 

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן