רעיונות ליום כיף לעובדים

לא חסרים רעיונות באוויר בכל הנוגע להפקת יום כיף לעובדים. יום כיף וגיבוש לעובדים יכול להתבצע בכל לוקיישן בארץ ולכלול כל מה שאתם רוצים שיכלול. הנקודה היא להעסיק את אנשי המקצוע היצירתיים ביותר, שידעו להתעלות מעל לכל המכשולים האפשריים בדרך ולפתור את כל הסוגיות הטכניות. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בשירותיה של חברה שמקיימת שיתופי פעולה ענפים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום העיצוב, התכנון וההפקה. מבחינת הרעיונות עצמם – במאמר זה נציע לכם מספר הצעות מגוונות לקיום יום כיף לעובדים שלכם.

יום כיף וגיבוש לעובדים

הבריחה מהמבצר” – משחק הרפתקה במבצר יחיעם ההיסטורי. מדובר בחוויה מאתגרת, שמטרתה לברוח מהמבצר תוך פתרון חידות ושיתוף פעולה הדדי בין המשתתפים. יש לחשוב באופן יצירתי ולפעול כצוות לכל אורך הדרך. כל המשחק רצוף בשימוש חכם בטכנולוגיה ובגדג’טים חדשניים. לאחר מכן נצא לסיור במבצר ונתוודע להיסטוריית המקום ולבסוף נקנח בטעימות יין ושוקולד.

קרב סכינים” – תחרות הכוללת תכנון סעודה מלאה, על כל המשתמע מכך. כל חברי הקבוצה משתתפים בכל מה שקשור להכנת הארוחה, קישוט המנות, סידור השולחן, סדר וניקיון בעבודה וחשיבה יצירתית. כל קבוצה מקבלת את חומרי הגלם הדרושים וכלי עבודה ליצירת הסעודה. כל זאת בליווי ובהדרכה של שף מקצועי. מדובר בדרך מעולה להטמיע ערכים של עבודה משותפת כחלק מצוות מנצח.

המרוץ למיליון בת”א” – חוויה חברתית המשלבת ניווט, התמצאות, טיול, פענוח רמזים וביצוע משימות, בעוד שהכל מתבצע סביב אתרי העיר תל אביב–יפו. הפעילות כוללת בין היתר: פענוח חידון התמונות בנחלת בנימין, משימות באתרים היסטוריים בשכונת נווה צדק ומשימות שוק בשוק הכרמל.

פעילות יאכטה” – המשתתפים נמצאים על יאכטה בלב ים ונאלצים לחלץ את עצמם בכוחות עצמם. פעילות אתגרית וחווייתית המדגישה ערכים של מנהיגות, עבודת צוות, ניהול זמן, קבלת החלטות, עמידה במצבי לחץ – ועוד. חלק מהמשימות כולל מרוץ שליחים, חילוץ אדם במצב חירום, השטת היאכטה עם מפרש בלבד ומשימות נוספות.

עוד ועוד רעיונות

רעיונות נוספים ניתן למצוא בקישור הבא. יום כיף לעובדים מוציא אתכם ואותם מרוטינת העבודה הרגילה וחושף את הצוות למצבים מיוחדים ומאתגרים במיקומים מעניינים ויוצאי דופן. זאת דרך מעולה להטמיע ערכים חשובים, לגבש את כולם ולא פחות חשוב: לתת לעובדים להשתחרר, להתרענן, ליהנות ולהתחבר האחד לשני.

אם אתם מחפשים יום כיף לעובדים רעיונות יש בשפע. עבודה איתנו בחברת “B&P יוצרים. אירועים. עסקיים” תבטיח לכם הפקת יום כיף לעובדים שתענה על כל הציפיות וכל החלומות שלכם. קיום יום כיף בלוקיישנים מעניינים ובלתי שגרתיים בכל רחבי הארץ נמצא ממש במרחק שיחה אחת – ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 052-549-6767

דילוג לתוכן