פעילות גיבוש למנהלים

משחקי גיבוש מנהלים יכולים להישמע לכם כמו ימי גיבוש יוקרתיים יותר הרי הם מיועדים רק למנהלים, אך לא על זה מדובר. אין קשר בין מנהל לבין יוקרה, ולהיפך, דווקא משחקי גיבוש אלו אמורים לסדר למנהלים פעילויות מגוונות ומעניינות ממש כמו לכל עובד אחר. למה צריך לגבש בין המנהלים? קודם כל מדובר בשבירת שגרה עבורם. שבירת השגרה הזו יכולה להיות שחובה הרבה יותר ממה שנדמה, היא יכולה להיות פנטסטית עבור המוטיבציה שלהם ועבור הרצון שלהם להישאר בחברה. כמו כן, הגיבוש משמעותי ליכולת שלהם לעבוד ביחד כצוות.

על מה חשוב לשים את הדגש?

משחקי גיבוש מנהלים חייבים להיות מצד אחד יצירתיים ומקוריים ומצד שני פרגמטיים. אי אפשר לתכנן פעילות שבפועל תהיה בתקציב גבוה מאוד שהחברה לא תוכל לאפשר לעצמה להוציא. כמו כן יש צורך בשיתוף פעולה מצד המנהלים. אי אפשר לקבוע משחק גיבוש למנהלים שלכם ולאחר מכן להכריח אותם להשתתף גם אם הם ישתתפו הם יהיו חסרי מוטיבציה וכך לא תשיגו שום דבר במהלך הפעילות. לכן אם אתם מעוניינים במשחקי גיבוש לצוות המנהלים שלכם תמיד תזכרו שהם צריכים להיות חלק מהתכנון לפחות בשלב הרעיונאי.

כיצד נארגן את פעילויות הללו?

אחרי שהגעתם למסקנה מה יהיה המשחק הכי טוב לגיבוש של צוות ההנהלה שלכם, אתם חייבים לארגן את הפעילות באופן מעשי. הפעילות יכולה להיות קשה מאוד לארגון, היא יכולה לגרור אתכם למסע שלם של התעסקויות ולא בטוח שבסוף זה ייצא כמו שאתם חושבים, לעתים אפילו בגלל הפרטים הקטנים. אם אתם רוצים לארגן את הפעילות הכי טובה ויעילה במינימום זמן אתם צריכים לעבוד עם חברות מנוסות החברות הללו מארגנות אירועים דומים כבר שנים, וזה יהיה משחק ילדים עבורן!

אנו ב-B&P יכולים לספק לכם את ההפקות הכי טובות שיש, בין אם מדובר על אירועים עסקיים, כנסים בארץ או בחו”ל, ימי פעילות מגבשים לצוותים שלכם והרשימה עוד ארוכה. זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 וליהנות מחברת הפקות שנותנת לכם יותר, זה מה שהופך אותנו לחברה המובילה בתחום האירועים כבר שנים!

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן