פעילויות גיבוש וסדנאות למנהלים

למנהלים יש חשיבות עצומה בכל חברה. מדובר בתפקיד שמצריך מגוון רחב של יכולות, וכנראה שמדובר במגוון רחב יותר מאשר הדרוש לכל סוג אחר של תפקיד. מעבר ליכולות מקצועיות בתחומם, מנהלים נדרשים לגלות תקשורת בין–אישית גבוהה, יכולת מנהיגות ויכולת להניע אנשים אחרים לפעולה. הם לא צריכים להוציא את המיטב רק מעצמם, אלא גם מכל מי שמסביבם. ההבדל בין מנהל למנהל טוב, הוא שמנהל טוב הוא למעשה מנהיג, ובסמנטיקה הזאת נעוץ כל ההבדל. מנהלים ומנהלות שמעוניינים לקדם את עצמם ולעבוד על היכולות האישיות שלהם, באופן פרטני ובתוך קבוצה, יכולים לעשות זאת בתוך מסגרת של פעילות גיבוש מנהלים.

ממנהל למנהיג

פעילות גיבוש למנהלים מפתחת ומעצימה אצל המנהלים את יכולות ההנהגה שלהם. כשהם עובדים בינם לבין עצמם, הם יכולים ללמוד אחד מהשני, לטפח את היכולת שלהם להניע אנשים אחרים, לגלות יוזמה אישית ולהוביל. כשאתה נמצא עם אנשים שמגלים מנהיגות, אתה גם תשאף להנהיג. הדינאמיקה שמתרחשת במהלך פעילות גיבוש למנהלים היא מיוחדת ומומלצת במיוחד לכל חברה המעוניינת להעשיר את המנהלים שלה. כמובן שזאת גם דרך למנוע שחיקה, לחדש את מלאי המוטיבציה ואת רמת הלויאליות למקום העבודה.

לשדרג את יכולות הניהול

מנהל הוא תפקיד דינאמי ואלסטי שכל הזמן משתנה. כל הזמן מגיעים עובדים חדשים שצריך לנהל, שהם בעלי אישיות שונה, בגילאים שונים והם מציבים אתגרים חדשים. תורת הניהול וההנהגה גם משתנה עם הזמן ומתאימה את עצמה לזמנים המודרניים שמשתנים ללא הרף. פעילות גיבוש מנהלים משמעותה לשפר מיומנויות ניהול ולהתעדכן כל העת במה שאפשר לחדש בתחום ההנהגה, כולל שאיפת השראה מאירועים שהתרחשו במהלך שגרת העבודה השוטפת ובארץ בכלל בין לבין הסדנאות. סדנאות למנהלים עוסקות בין היתר בניהול ידע, ניהול משברים, ניהול זמן וסדר עדיפויות, טכניקות ניהול מתקדמות – ועוד.

מה ניתן לעשות?

קיימות אינספור אפשרויות לסדנאות למנהלים. ניתן לשכור וילה פרטית ולקיים יום עיון הכולל הרצאות, ניתן לערוך פעילויות מהנות תחת קונספטים שונים, להגיע ללוקיישנים לא שגרתיים ובגדול לתכנן ולהפיק אירוע כיד הדמיון הטובה.

חברת “B&P יוצרים. אירועים. עסקיים” הפיקה פעמים רבות פעילות גיבוש למנהלים וסדנאות למנהלים בכל רחבי הארץ. אנחנו נערוך פגישה משותפת, במהלכה נאסוף את המידע הרלוונטי לגביי הצרכים והמטרות של הפעילות הדרושה, נהגה קונספט יצירתי ויוצא דופן שיתאים לכם באופן מדויק ונדאג לכל שלבי ההפקה, ההקמה והעיצוב של האירוע. ניתן ליצור איתנו קשר במספר טלפון: 052-549-6767

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן