מתעדפים את העובדים

כדי לארגן את הפעילות הכי טובה לעובדים בחברה שלכם אתם חייבים להתחשב בכל כך הרבה פרמטרים, כך שהמשימה שנראתה לכם בהתחלה פשוטה כבר לא תיראה כזו. זה הזמן להבין באלו פרמטרים אתם חייבים להתחשב כאשר במאמר הבא נספר לכם על שלושה עיקריים.

חשוב להתייחס לכמות העובדים

לפני שנתחיל לדבר על פרמטרים שעוד יכולים לעמוד לוויכוח כמו למשל מה העובדים יאהבו או מה יהיה מתאים לרוח התקופה, צריך לדבר על הדברים שעליהם אין עוררין, כמו למשל כמות העובדים לא משנה עד כמה אתם מעוניינים לגבש את העובדים שלכם, בסופו של דבר אם הכמות לא תתאים לפעילות לא ייצא ממנה שום דבר. אין ספק שעל האש יכול להיות רעיון טוב אך הוא יהיה טוב עד 15-20 אנשים לכל היותר. יותר מזה כבר יהיו שיחות נפרדות לכולם, לא יהיה ניתן לחוות כל עובד ועובד וכך למעשה הכל יירד לטמיון. יש עוד הרב רעיונות שונים שמתאימים רק לכמות ספציפית של עובדים.

התחשבות במזג אוויר והמועד

אם יש עוד דבר שיכול להרוס ובגדול את הפעילות שלכם ולא משנה עד כמה טובה היא תהיה, הוא מזג האוויר. פעילות גיבוש לצוות עובדים יכולה להיות מושקעת ומסודרת בכל פרמטר אך אם לא תיקחו בחשבון את מזג האוויר אתם יכולים לראות כיצד הכל יורד לטמיון. פעילות גיבוש צוות עובדים חייבת להתחשב במזג האוויר אלא אם אתם במקום סגור ואז זה לא אמור לעניין אתכם. כמובן שאת כל מה שמתרחש בחוץ יש לקיים רק מחודשים מרץ עד אוקטובר כי בשאר תקופות השנה אתם לוקחים סיכון גדול מאוד. כמובן שיש צורך להתעדכן במזג האוויר ולהיות גמישים אם יש בכך צורך.

התאמה גם להעדפות העובדים

לצד שני הפרמטרים האלו יש צורך גם להתחשב בעובדים עצמם. אולי הם כבר עברו יום גיבוש דומה ואולי הפעילות שתספרו להם עליה לא תהיה כל כך מעניינת לפי התגובות. אנו ב-B&P מספקים כבר שנים למגוון רחב של לקוחות את ההפקות הכי טובות שיש, בין אם מדובר על אירועים עסקיים או מקצועיים, כנסים בארץ או במדינות אחרות, וגם ימי פעילות מגבשים לצוותים שלכם שלא יפסיקו להפתיע! זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 וליהנות מארגון מקצועי שמפנה לכם זמן רב בשגרה, עם יצירתיות בסטנדרט הכי גבוה שיש!

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן