משחק המירוץ למיליון הפעלה בלתי נשכחת בסגנון ייחודי

פעילויות המירוץ למיליון כחלק מיום גיבוש

כאשר חברה או ארגון מוציאים את העובדים ליום גיבוש וכיף עומדות לנגד עיניהם מספר מטרות, כאשר באופן כללי מחפשים את השילוב שבין הנאה וחוויה לבין חיזוק יכולות ועבודה משותפת. פעילות המירוץ למיליון של B&P נותנת מענה מצוין לשני היעדים האלו.

מהי פעילות המירוץ למיליון

למי שלא יודע, פעילויות המירוץ למיליון מבוססת על תוכנית הטלוויזיה שעלתה כבר בשנת 2009 בישראל, זכתה בשנת 2014 בפרס תוכנית המציאות הטובה ביותר, ועד היום יוצאת בעונה חדשה מדי שנה. למעשה, משחק המירוץ למיליון המשודר כיום בערוץ 13 והחל את דרכו בערוץ 2, מבוסס על התוכנית האמריקאית The Amazing Race. מדובר בקונספט מלהיב שזכה לפופולאריות רבה בקרב הציבור, בו משתתפים מספר זוגות (בני זוג, אחים, חברים וכדומה) במסע חובק עולם הנע בין מדינות. פעילות המירוץ למיליון מקיפה ימים שלמים שבהם הזוגות נדרשים להתמודד עם שלל אתגרים המצריכים כישורים קוגניטיביים, תקשורתיים, פיזיים ועוד – ובעיקר ההצלחה תלויה ביכולות התקשורות ובטיב היחסים בינם לבין עצמם.

מהטלוויזיה אל יום הגיבוש שלכם

פעילות בסגנון המירוץ למיליון היא בדיוק מה שאנו מציעים עבור ארגונים וחברות, רק שהיא אינה כוללת טיסה אלא יכולה להתקיים במקומות שונים בארץ. למשל, ניתן לקיים את המשחק בתל אביב כשמתחילים בנווה צדק ומבצעים פעולת המירוץ למיליון שפותחת את האירוע. מכאן והלאה, הצוותים מתחילים לבצע משימות שונות באתרים מגוונים בתל אביב, למשל יהיה עליהם לענות על חידון תמונות בנחלת בנימין, לבצע משימות תקשורת ושכנוע ברחוב ובשוק, לענות על חידון הפרטים הקטנים במוזיאון תל אביב, ועוד. במילים אחרות, אנו משלבים במהלך המירוץ למיליון פעילות מגוונת מאוד, אשר תורמת להשגת יעדי הארגון מיום הכיף והגיבוש.

כך לדוגמא, כאשר משלבים במהלך המירוץ למיליון הפעלה של ניווט והתמצאות, תחרות ולמידה, הצוותים חייבים לעבוד ביחד כדי לנצח. על המשתתפים להקשיב זה לזה, להתחשב בדעות ובידיעות של אחרים, להנהיג ולהוביל, להיות בתקשורת טובה, לקבל החלטות, לדרבן ולהעלות את המורל הקבוצתי, וכיוצא בזאת. אין פלא איפה שמדובר באחת הפעילויות היותר אהובות ומוערכות על ידי לקוחותינו לאורך השנים.

שלל מירוצים ופעילויות נוספות

פעילות בסגנון המירוץ למיליון משולבת בעוד מגוון קונספטים שאנו מציעים. כך למשל, ניתן לצאת אל המירוץ בירושלים העובר בין  כנסיות ומבנים מודרניים, אתרים ארכיאולוגיים ושווקים תוססים, ובמונומנטים מפורסמים וקדושים כמו הכותל המערבי, סמטאות הרובע היהודי, כנסיית הקבר, מגדל דוד ועוד. גם במשחק הזה יש לפענח רמזים תוך כדי תנועה, לבצע משימות ולעמוד ביעדים, לרבות פענוח כתב חידה ירושלמי, ניווט מיוחד בשכונת ימין מושב עם חידון תמונות, ניהול מו”מ בשוק מחנה יהודה, ועוד.

לפרטים נוספים והזמנות

רוצים להזמין את פעילויות המירוץ למיליון? מעוניינים להפיק איתנו יום גיבוש וכיף שלם מאלף ועד תו? אם כן, לפרטים נוספים ולקבלת עזרה מקצועית בבניית היום מנציגינו הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 052-549-6767.

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן