מה צריך להיות בכנס מקצועי?

הפקת כנס מקצועי בחו”ל או בארץ יכולה לכלול מגוון רחב של אלמנטים אך למעשה יש כמה בסיסיים שתמיד יהיו. למשל, בכל כנס שמאורגן ולא משנה מה הגודל שלו או מי מוזמן, מה הנושא שלו או היכן הוא נערך, חייבות להיות מערכות תאורה והגברה, חייב להיות קייטרינג בסגנון כלשהו וכמובן גם פעילות מסוימת. כל הפרמטרים האלו צריכים להתקיים כי אם לא, לא מדובר בכנס אלא בסתם פגישה רגילה, ולא משנה מה כמות האנשים. בכנס מקצועי הנושא בדרך כלל יהיה בנושא מסוים שבו המוזמנים השונים יחלקו מידע מקצועי שרלוונטי לעבודתם.

כיצד נוכל לדאוג שהכול יעמוד?

הפקת כנס מקצועי בחו”ל היא משימה הרבה יותר מורכבת מהפקת כנס מקצועי בארץ ואם כנס מקצועי ארץ אתם עוד יכולים לארגן לבד, למרות שזה לא מומלץ, אם זה בחו”ל אין אפשרות כזו באופן מעשי. כאשר מדובר על כנס שמתקיים בחו”ל אתם ממש לא יכולים להרשות לעצמכם לטעות, אין לכם את אנשי הקשר המתאימים וזה כולל ספקים, מנחים ואנשי מקצוע שונים. הפקת כנס בחו”ל מחייבת עבודה עם חברות הפקות כנסים שמתמחות בכנסים מחוץ לגבולות ישראל. בלי חברה כזו המשימה לא תהיה אפשרית והיא גם לא כדאית.

לא צריך להתעסק בארגון הכנס!

כשעובדים עם חברה חיצונית שמפיקה עבורכם את הכנס המקצועי יכול להיות שתהרהרו בהתחלה האם אתם באמת צריכים אותה, אך זה יהיה רק בשלב הראשוני. מעבר לעובדה שתבינו במוקדם או במאוחר עד כמה הניסיון חשוב ועד כמה האירוע שהיא מפיקה עבורכם יהיה טוב יותר מכל אירוע שאתם הייתם יכולים להפיק בעצמכם, אתם חוסכים בזמן רב. אל תשכחו שההכנות לאירוע יכולות לגבות מכם זמן רב אפילו אם מדובר רק בשיחות טלפון, ואת כאבי הראש האלו החברה חוסכת מכם לחלוטין.

אנו ב-B&P כבר שנים מספקים למגוון עצום של לקוחות את הכנסים המקצועיים הכי טובים שיש! זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 וליהנות מהכנס המקצועי הכי טוב שיש כשאנו מורידים מכם דאגות בתכנון שכולל את כל השלבים, כך שאתם רק נהנים!

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן