מה החשיבות של משחקי גיבוש?

משחקי גיבוש יכולים להיות חשובים הרבה יותר ממה שנדמה לכם. ההנאה של העובדים אמנם חשובה מאוד אך היא לא המניע העיקרי לפעילויות מסוג זה. משחקי הגיבוש חשובים מאוד כדי ליצור לכידות בין העובדים בחברה. זה לא משנה כמה עובדים חדשים יש בחברה וזה לא משנה מה התחום שבו החברה עוסקת, בסופו של דבר הכוח האנושי הוא החשוב ביותר. אם הכוח האנושי לא יכיר אחד את השני ולא יידע מה תכונות האופי של הפרטים שמרכיבים אותו, תיווצר בעיה קשה מאוד. חשוב לזכור כי משחק הגיבוש חייב להיות גם יצירתי ומקורי לשם כך.

להכיר את הצדדים האחרים

משחקי גיבוש לצוותים יכולים להיות הפעילות המהנה ביותר שיש, כי פתאום העובדים שעובדים זה עם זה זמן רב רואים אחד את השני באור אחר. אי אפשר לעבוד עם אותם אנשים זמן רב בלי להכיר גם את הצדדים הללו שלהם, כמו למשל פחד ממשחק מסוים, פעילות בזמן לחץ מסוג שונה שאינה קשורה לעבודה וכן הלאה. יכול להיות שמשחקי הגיבוש יפעילו יותר את המחשבה כמו למשל חדרי בריחה או משחק משימות סטייל המירוץ למיליון, והם יכולים להיות גם פעילות קבוצתית להגשת אותה המטרה כמו למשל כדורגל עם העובדים של החברה, קיאקים בצפון וכן הלאה.

המישור היצירתי והמישור המעשי

משחקי גיבוש צוות חייבים להיות מקוריים כי אם לא, הם לא ישיגו את המטרה. מדוע? כי אם הם לא יהיו מעניינים העובדים שלכם לא ירצו להשתתף. במצב כזה לא יהיו לכם הרבה ברירות אלא לאלתר, ולכן חשוב מאוד לתכנן את הפעילות הנכונה מבחינת כמות האנשים, מזג האוויר וגם אופי האנשים הכללי.

כיצד נתכנן היטב את הפעילויות?

אנו ב-B&P יכולים להראות לכם כיצד משחקי גיבוש שנשמעים פשוטים מאוד משיגים מטרות רבות וכיצד פעילויות שנשמעות לכם מורכבות מאוד לתכנון, נראות פתאום פשוטות מאוד. הסיבה לכך היא שהמומחיות שלנו היא הפקת ימי פעילות מגבשים לצוותים! זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 וליהנות מארגון יסודי שמוריד מכם דאגות רבות, עם יצירתיות ברמה הכי גבוהה שיש!

 

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן