מהו כנס רפואי ולמה הוא נדרש?

כנס רפואי הוא למעשה כנס שיכול להיות של חברה מסוימת או כמה חברות שבו חולקים מידע רפואי חדש. יכול להיות שידברו על תרופות חדשות שיצאו לשוק או שפג התוקף של הפטנט שלהן והשוק רוצה לראות מה עושים הלאה, יכול להיות שמרכז העניינים יהיה  שיתוף בטכנולוגיות או מעשירים חדשים ויכול להיות שמדובר על מפגש שנתי שנועד לחזק את הקשר בין החברות במדינות השונות. ארגון כנסים רפואיים חייב להתחיל קודם כל בהבנת הצורך בכנסים, כי כך יהיה ניתן להתאים את לוח הזמנים שלו והצורה הפיזית שלו בהתאם.

מה עוד צריך להיות בכנס כזה?

הפקת כנס רפואי היא אינה משימה פשוטה בעיקר בגלל שיש צורך בעוד הרבה דברים מסביב. הזמנות לאורחים, כיבוד שיספיק לכולם, תפאורה, הגברה, תאורה, כל אלו צריכים להיות במקום בלי  כל טעות. אפילו טעות קטנה, כמו למשל בהגברה או בתאורה, יכולה להוריד משמעותית את איכות האירוע ולעתים אפילו להרוס אותו לחלוטין. תחשבו מה היה קורה לאירוע מושקע מאוד אך שהאוכל בו נגמר עוד לפני שכל המוזמנים הגיעו בשלב הבופט? זו יכולה להיות מכה קשה לארגונים ולכן חשוב להיות מחושבים ולעבוד בצורה נבונה ומנוסה.

הפקת כנס רפואי עם ניסיון

הפקת כנסים רפואיים היא בסופו של דבר עניין של ניסיון. הפקת הכנסים יכולה להיות פשוטה מאוד לחברות גדולות שיש להן מספיק זמן, כסף ויכולת להתעסק בכל המשימות שכרוכות בתכנון הכנס ולכן חשוב שתעבדו עמן. העבודה המשותפת יכולה להיות גם משתלמת יותר עבורכם כי מצד אחד תקבלו את הכנס הכי טוב שיש ומצד שני לא תצטרכו לבזבז זמן רב על ההכנות, שכמובן יגיעו על חשבון דברים אחרים, כמו למשל על חשבון התעסקות בעבודה עצמה.

אנו ב-B&P יכולים לספק לכם את ההפקות הכי יצירתיות שיש, בין אם מדובר על אירועים עסקיים, כנסים גם בארץ וגם בחו”ל כולל כנסים רפואיים, ימי צוות ולמעשה כל אירוע שיעמוד בפני העסק שלכם! זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 ולגלות כיצד ייראה האירוע הבא שלכם!

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן