מהו אירוע קונספט?

הפקת אירועי קונספט אולי יכולה להישמע לכם מוזר מאוד אך למעשה אלו הם האירועים הכי טובים, ואולי יצא לכם אפילו להיות אחד מהם. יכול להיות שהייתם בחתונת קונספט, אולי ביום הולדת קונספט ואולי באירוע חברה קונספט שאפילו לא שמתם לב שהיה מאופיין בקונספט מסוים. זה למעשה המונח ‘קונספט’, יש איזה שהוא מוטיב שחוזר על עצמו לפי הנושא שנבחר במהלך כל האירוע. יכול להיות שהקונספט יהיה דמויות של דיסני ויכול להיות שהאירוע יהיה עם הרבה אלכוהול ובירות מכל העולם, ורשימת הרעיונות עוד ארוכה.

איך מארגנים אותו?

ארגון אירוע קונספט חייב להתחיל קודם כל ברעיון. השלב הזה יכול להיות יותר ארוך ממה שנדמה כי בסופו של דבר יש צורך להיות יצירתי ומעשי באותו הזמן. אחרי שיש לכם את הרעיון אתם צריכים להתחיל לחשוב על הביצוע. קודם כל עליכם לסגור את המקום בו יהיה האירוע תוך הבנת המשאבים שתצטרכו להשקיע. אחרי בירור העלויות ובירור ההיתכנות הכוללת של האירוע יש צורך להתחיל לבצע. קודם כל צריך לסגור את העסקאות עם הספקים, כמו למשל תאורה, הגברה, קייטרינג וכן הלאה, ולאחר מכן להתחיל לפרסם למוזמנים.

מי יכול לארגן אותו?

הפקת אירועי קונספט היא לא משימה פשוטה כלל, לא מהשלב התיאורטי בו יש צורך לחשוב בקפידה על הרעיון ובטח לא בשלב המעשי שבו יש צורך להוציא לפועל את כל אלו. למעשה ארגון אירוע קונספט יכול להיות פשוט למדי אם עובדים מסודרת ועם ניסיון. את הניסיון הזה ככל הנראה לא יהיה לכם אך כן תוכלו להיעזר בחברות הפקות אירועים שיש להן ניסיון עם אירועי קונספט, והם יוכלו כמובן להתחשב בהעדפות שלכם ולשמוע מכם רעיונות שאולי יתאימו יותר לקהל המוזמנים.

אנו ב-B&P יכולים לספק לכם את ההפקות הכי טובות שיש, בין אם מדובר על אירועי קונספט, אירועים עסקיים, כנסים שונים ואפילו כשכל זה קורה בחו”ל! זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 ולהבין מדוע אנו החברה הכי טובה שאתם יכולים לקבל בלי צל של ספק, יחד עם המחירים הכי משתלמים שתוכלו למצוא!

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן