מדוע חשוב לגבש את הצוות?

פעילות גיבוש צוותית חשובה מאוד מכמה סיבות. ראשית, לעתים יש צורך לשבור את הקרח בין האנשים בעבודה. אין ספק ההשפעה על יחסי הגומלין הבין אישיים הללו חשובה לכל עסק ולא משנה במה הוא עובד, בוודאי אם עובדים בצוותים במהלך שגרת העבודה באופן כללי. כמו כן חשוב לזכור כי הגיבוש של הצוות משמעותי גם כדי לחשוף תכונות אופי שלא ניתן לדעת בדברים אחרים וליצור חיבור בנקודות אחרות. כנראה שיש עוד מכנים משותפים לכל העובדים ואתם בתור מעסיקים לא יודעים זאת. גיבוש הצוות נותן את כל אלו ועל הדרך העובד נהנה.

כיצד ניתן לגבש את הצוות?

פעילות צוותית מגבשת ניתן לקבל בכל מיני דרכים והיא מאוד תלויה בפרמטרים שמשתנים בין חברה לחברה. למשל, יש חברות שירצו לגבש צוותים של חמישה אנשים, יש חברות שירצו לגבש צוותים של 20 אנשים, יש חברות שירצו להשקיע עד סכום מסוים בעוד חברות אחרות יציעו סכום משולש לאותה כמות עובדים. יש כאלו שירצו שהגיבוש יהיה בחו”ל ויש כאלו שירצו שהגיבוש יהיה בארץ, יש כאלו שירצו לשים דגש על סעודה ואחרים ישימו דגש על ספורט והאוכל יהיה רק על הדרך, וכך אפשר להמשיך עד מחר.

כיצד נמקסם את הפעילות?

פעילות גיבוש לצוות יכולה להיות יעילה במיוחד אם הארגון מתבצע עם חברה מנוסה. פעילות צוותית מגבשת יכולה להיכשל בגדול מכל מיני סיבות אם לא עובדים בצורה מסודרת שלב אחר שלב. יכול להיות שפעילות גיבוש לצוות בכלל לא תתאים למזג האוויר או לכמות האנשים ויכול להיות שהיא פשוט לא תעניין את העובדים. האירועים הללו יכולים להידרדר במהירות ולא רק שלא ישיגו את המטרה אלא ייזכרו לרעה בזיכרונם של העובדים. לכם חשוב לעבוד עם חברות מנוסות שיודעות כיצד להשיג את המטרות שבשמן היום נערך.

אנו ב-B&P יכולים לספק לכם את ההפקות הכי טובות שיש, אפילו אם מדובר על הפקות בחו”ל, הפקות גדולות או הפקות מיוחדות אפילו ימי הצוות שאנו מארגנים יכולים להיות כל כך מעניינים כך שלא תאמינו זה מה שקיבלתם במחיר כה משתלם ! זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 וליהנות לאורך כל הדרך מביטחון מלא בכל שלבי הארגון!

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן