למה להפיק סרטון תדמית לאירוע עסקי?

אנחנו בעידן של נראות ומי שמקפיד על רמה גבוהה של נראות, בולטות ותדמית, ובפרט בכל הקשור לפן הוויזואלי של העסק או של החברה, כבר מציב את עצמו במקום טוב לתפוס נתח שוק משמעותי. סרטון תדמית עוזר לעסק להציג את עצמו באופן האולטימטיבי ובתנאים האידיאליים שהוא בוחר ומכין לעצמו. התפאורה מושלמת, הצילום איכותי, הסיטואציות מופקות ומבוימות בקפידה.

כשרוצים להרשים לקוחות פוטנציאליים – ככה עושים את זה. חברת “B&P יוצרים. אירועים. עסקיים” יכולה לעזור לכם להפיק סרטון תדמית מקצועי וקפדני לעסק שלכם, אצלכם במקום העבודה או במגוון לוקיישנים שונים בארץ, על מנת להציג את החברה באור החיובי ביותר, ותוך שימוש באנשי המקצוע הטובים בארץ בתחום ההפקה והבימוי.

מיתוג ומיצוב

שני מושגים שחשוב שנתייחס אליכם הם מיתוג ומיצוב. מיתוג הוא סך כל ערכי המוצר או העסק וסך כל המסרים שהוא מעוניין לשדר, כשהם במצב שבהם הם מזוקקים ומצומצמים לכדי מספר מצומצם של ויזואלים וסמלים. זאת הדרך שלכם להצהיר מי אתם בכמה שפחות מילים ובכמה שפחות זמן. מיתוג נכון ייתן לכם להעביר את המסר שאתם רוצים להעביר באופן היעיל והמרשים ביותר. סרטוני תדמית לעסקים הם חלק חשוב מאוד בתהליך המיתוג של העסק. קודם כל, עצם העובדה שנעשתה הפקת סרטוני תדמית מצביעה על כך שמדובר בעסק רציני. מעבר לכך, סרטון זאת דרך מעולה למתג ודרך מעולה להעביר את המסר בזמן קצר ובאופן קולע ומרשים.

מיצוב הוא קונספט שיווקי שמתייחס למיקום של החברה בשוק שבו היא פועלת. האם לחברה יש מקום משלה בהיררכיה העסקית? האם שמים לב אליה? מה מייחד אותה? אלו שאלות שנוגעות למיצוב, ולמעשה גם למיתוג. סרטוני תדמית לעסקים עוזרים לחברה לקבל מעמד מסוים ולהבליט את הייחוד שלה. הם עוזרים לה להראות ולהיתפס כפקטור חשוב ומשמעותי בשוק. גם המתחרים וגם הלקוחות הרלוונטיים ישימו אליכם לב אם תשתמשו בהפקת סרטוני תדמית לעסק.

לבנות תדמית משגשגת

תדמית זו ארשת הפנים שלכם, תעודת הזהות של העסק. מי שלא מכיר אתכם, ואולי אינו נמצא באזורכם הגיאוגרפי, יכול לצפות בסרטון על מנת להתרשם ממי שאתם, מערכי המותג שלכם, ממה שאתם עושים, וגם לצפות בשגרת העבודה היום-יומית. זאת ההזדמנות שלכם להציג את עצמכם באופן הטוב ביותר, כי אתם שולטים למעשה בכל ההתרחשויות.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לחברה שלנו ולשלל השירותים שאנו מציעים, ניתן לבקר באתר שלנו. אם אתם מעוניינים בהפקת סרטוני תדמית, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 052-549-6767.

דילוג לתוכן