להכיר תרבות קצת אחרת

פעילות חברתית, בין אם היא עבור העובדים ובין אם במסגרת משפחתית גדולה, יכולה לכלול מגוון רחב מאד של אטרקציות, המתאימות לכל הגילאים ולכל סגנון של יום כיף שבו מעוניינים. אחת מהן היא סיור אצל הכושים העבריים. הכושים העבריים מדימונה, המכונים גם “האפריקאים העבריים” שייכים, במקור, לקבוצה גדולה יותר של צאצאים אפריקאים בארצות הברית. חלקם הגדול אמנם התיישב בדימונה שבדרום, אולם ישנם גם כאלה, שבחרו להתיישב בעיר ערד, במצפה רמון ואפילו בטבריה.

להכיר מקרוב

למעוניינים להכיר את הכושים העבריים מדימונה סיור יכול להיות חוויה נפלאה ואטרקציה, שניתן לשלב בכל יום כייף ויום גיבוש לעובדים. חברי הקהילה מארחים אצלם בכל שנה מאות מבקרים ויש להם רשת של מסעדות טבעוניות, המתבססות על מנות שונות שאותן נהוג לאכול גם בבתים. יש מפעל בגדים, אותו מתפעלים בני הקהילה וגם להקה מוסיקלית מצוינת, המתמחה בביצוע קאברים לשירים מוכרים ואהובים. סיור בקהילת העבריים מדימונה מפגיש את המשתתפים בו עם אורח חיים קצת אחר ועם אנשים מיוחדים. במהלכו שומעים על ההיסטוריה של הקהילה, על מנהיגיה ועל התרבות האופיינית לה.

ללמוד לא מעט

כולנו שמענו אמנם על הכושים העבריים, אך בזכות סיור שכזה פוגשים אותם ואת המסורת שלהם פנים מול פנים ומחכימים לא מעט. שילוב סיור כזה במסגרת יום כיף וגיבוש לעובדים יכול להיות פתרון מצוין למעסיקים המעוניינים להוציא את עובדיהם לכמה שעות של פסק זמן ולמעסיקים המחפשים דרך “לשבור” את השגרה ולהציע לעובדים המסורים שלהם אטרקציה מיוחדת ושונה. אפשר לשלב, לאחר הסיור אצל הכושים העבריים, פעילויות נוספות או לקנח את הסיור במסעדה.

את כל אלה ועוד כדאי להזמין מראש ולקחת בחשבון את מרחקי הנסיעה. למגיעים מהצפון, מומלץ לעצור בדרך או בחזור, בתום הסיור, בכמה נקודות.

מעוניינים להזמין סיור אצל הכושים העבריים כחלק מיום כייף לעובדים? רוצים אולי להזמין את להקתם לאירוע עסקי שאותו אתם מתכננים? אם כן, חברת B&P היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהפקת אירועים מסוגים שונים ובסדרי גודל שונים. לסקירת כלל שירותי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 052-549-6767

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן