יום כיף לקבוצות

יום כיף לקבוצות נעשה לטובת גיבוש, הנאה, רווחה ועוד. הוא מבוקש על ידי עסקים וחברות, מוסדות, ארגונים וגופים אחרים. הרצון הוא לקיים עבור כל משתתף יום מרגש, מסקרן ומיוחד אשר במהלכו הוא יחווה אטרקציות מהנות שונות. ניתן למצוא פעולות מעשירות רבות לבחירה. חברת “אירוע בריבוע” עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

יום כיף לקבוצות – לטובת חוויות אישיות ומשותפות

יום כיף לקבוצות תורם לכל אחד אישית אבל גם יוצר חוויות משותפות המגבשות את המשתתפים בו. הוא מתנהל, לרוב, במתכונת מצומצמת ואינטימית עם קבוצות הומוגניות של מחלקה בעבודה, צוותי תפעול בארגון, אנשי מנהלה  ועוד. הרצון הוא לייצור עבורם חוויה אחרת מאשר בזמני העבודה. כך יתהדקו הקשרים החברתיים ביניהם – מה שיוביל לשיתוף פעולה פורה במסגרת העבודה ויתרום לתפוקת עבודתם. האירוע עצמו מהווה גם סוג של הכרת תודה מצד הארגון על פועלם למענו, ופעמים רבות, הוא עדיף על מתן תשלום כספי. הפעילויות נבחרות בקפידה ויכולות לכלול טיולים, אירוח במסעדה, הרצאות מעניינות, סדנאות, משחקים בקבוצות ועוד. ככל שייבחרו אטרקציות מיוחדות, כן רמת הריגוש תעלה והחוויות תהיינה עמוקות ומרגשות יותר.  האירוע יכלול קבלת פנים ומפגש ראשוני, טקס קצר ובו נישאים נאומים וברכות, כיבוד קל ו/או ארוחה עשירה, את המשימות והפעילויות עצמן ועוד.

הכנות רבות

התכנון וההכנות נעשים לאורך זמן וכוללות חשיבה מקיפה. יהיה צורך בהכנת סדר יום וזאת לאחר מפגש עם המזמינים להבנת רצונותיהם וצרכיהם. בנקודת זמן זאת גם לקבלת מושג על כמות  ומגוון המשתתפים. בעת האירוע עצמו יתלוו אנשים אחראים לקבוצות וידאגו שכל הפעילויות יתבצעו היטב וללא תקלות. הם גם יעמדו לרשות האורחים למתן תשובות ופתרונות רלוונטיים.

חברה בעלת שם

חברת “אירוע בריבוע” מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לכל לקוח מתלבט, יצירתיות, דאגה לפרטים הקטנים, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהכרת התחום לעומק כולל חידושים חשובים בו, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת אחרים.

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן