חברת הפקת אירועים עסקיים

כאשר אנו מדברים היום על “אירועים עסקיים” אנו מתכוונים לסוגי אירועים רבים. גופים רבים, כמו חברות, ארגונים ואף מלכ”רים מקיימים אירועים עסקיים. אך כאן, כפי שיודע כל מנהל, נעוצה סתירה. מצד אחד אתה נדרש לקיים כמות הולכת וגדלה של אירועים עסקיים רבים הן לעובדים והן ללקוחות. מצד שני, למי בדיוק יש זמן להתעסק בהפקת של אירועים? בשביל לפתור סתירה זו בדיוק קמו חברות שהפכו את התחום של אירועים לתחום התמחותן.

 

חברות המתמחות בתחום מציעות לחברות וארגונים פתרון מושלם לכל הבעיות. ראשית, הן מבררות מהם הצרכים של החברה ומהו התקציב שהוקצה לאירוע. שנית, הן מכירות את כל האפשרויות שהשוק מציע והניסיון הרב שלהן מאפשר להן להציע למנהל את האירוע המתאים ביותר לצרכיו. שלישית, המקצועיות של החברות מאפשר להן ליצור אירועים ברמה גבוהה ביותר שאינה אפשרית עבור מי שאינו איש מקצוע. ולבסוף, קשרי העבודה עם מיטב נותני השירות מאפשר להן להציע אירוע ברמה גבוהה יותר ממה שמסוגל הלקוח לארגן בעצמו, עבור כל תקציב נתון. בקיצור – עבודה עם חברת הפקת אירועים עסקיים מקצועית היא זולה יותר, פשוטה הרבה יותר ותביא ליצירת אירוע מקצועי יותר. כל מה שנותר לך כמנהל לעשות הוא לעדכן את עובדיך במועד האירוע ומיקומו.

 

בואו נסקור עתה אפשרויות שונות של הפקת אירועים. סוג אחד של אירועים שאתה כמנהל נדרש להפיק הם אירועים חברתיים בידוריים לצוות העובדים שלך, כמו מסיבות סוף-שנה, ימי גיבוש, אירועים לרגל חגים או ימים מיוחדים כמו יום האישה הבינלאומי, שכן היום מודעים כולם לכך שהשקעה בעובדים פירושה השקעה בהון האנושי של החברה. כל סוג של אירוע דורש קונספט שונה והחברות מסוגלות להציע לך אירועים המתבססים על קונספטים ייחודיים, כמו אלף לילה ולילה, קרנבל ברזילאי, טקס האוסקר, ואף לגבש קונספט במיוחד עבורך. הקונספט מקיף את כל פרטי האירוע, החל בתלבושת של הצוות, דרך התכנים המוצגים באירוע וכלה במזון המוגש ובמוסיקה המושמעת באירוע. שילוב כל הפרטים הקטנים מאפשר אירוע חווייתי ויוצא-דופן.

 

סוג שני של אירועים הם אירועים לפלח מסוים של עובדי החברה או אנשים הקשורים אליה, כמו מנהלי החברה, דירקטוריון החברה או עובדים בתחום מסוים. האירוע עבור קבוצות כאלה יכולה לכלול ימי עיון, סדנאות מקצועיות בנושאים מקצועיים או בנושאים כמו תקשורת והעצמת יכולות ניהוליות.

 

ובלי הלקוחות כמובן שאי אפשר. עבור הלקוחות והקהל הרחב אתה נדרש לקיים אירועים כמו כנסים מקצועיים, השקות של מוצרים חדשים, ימי עיון, הקרנות של סרטוני תדמית תערוכות ועוד היד נטויה. אירועים עסקיים הם בעלי חשיבות עליונה עבורך, שכן הם האופן בו מציגה את עצמה החברה כלפי חוץ. הפקת אירועים עסקיים מוקפדים ומקצועיים ברמה עליונה, על ידי חברות מקצועיות, תאפשר לחברה שלך לזכות בחשיפה ובפרסום הנכונים. באירועים עסקיים מסוג זה ממלאת המולטימדיה תפקיד חשוב ביותר ומומלץ בחום שלא לוותר עליה. שימוש נרחב במולטימדיה, כמו מסכי-מגע והולוגרמות, במהלך האירועים, מעשיר את החוויה של המשתתפים באירוע ומעביר את המסר הנכון בנוגע לחדשנותה ומקצועיותה של החברה.

 

חברת B&P היא חברה מובילה בתחום. הניסיון הרב שצברה חברת B&P כבר למעלה מ 20 שנה, באמצעות הפקות אירועים עסקיים וחברתיים לגופים המובילים במשק הישראלי, מאפשר לה להבחין ולהקפיד על כל הפרטים הזעירים ולאפשר לאירוע שלך להתרומם לגבהים בלתי אפשריים עבור מי שאינו איש מקצוע. גם השירות של החברה הוא ללא פשרות. צוות קריאייטיב יגיע אליך לפגישה לאחר קבלת שיחת הטלפון הראשונה, ילווה אותך באופן צמוד עד סיומו המוצלח של האירוע ויהיה זמין עבורך במהלך הפקת האירוע לכל דבר, קטן כגדול.

לסיכום, הפקה היא משימה חשובה מכדי להפקיד אותה בידי חובבים. B&P תספק לך את המעטפת המושלמת בהתאם לצרכיך ולאפשרויותיך ותאפשר לך “ראש שקט” וידיעה שהאירוע שלך נמצא בידיים הטובות, הבטוחות והמקצועיות ביותר.

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן