חברה להפקת אירועים

הפקות אירועים בהתאמה אישית

חברת B&P יוזמת, מארגנת, מפיקה ומשווקת כבר למעלה מעשר שנים אירועים ייחודיים עבור קשת רחבה של קהלים, החל באירועים לחגים והפנינג משפחות, דרך אירועים עסקיים מכל סדר גודל וקונספט, ועד לאירועי רווחה. לאורך השנים צברנו ניסיון רב ומוניטין מצוין בתחום הפקות אירועים, בתור חברה שיודעת לתפור את האירוע באופן מדויק לצרכים, למטרות ולחזון של הלקוח.

ובתור חברה להפקת אירועים הנמנית על המובילות בתחום, יש לנו ארגז כלים עשיר במיוחד הכולל שלל אירועים ופעילויות. כך למשל, אנו יודעים לארגן אירועי קונספט יוצאי דופן וכבר הפקנו למשל אירוע קזינו בנוסח לאס וגאס, פעילות בסגנון הישרדות, אירועי עובדים מצטיינים, סופי שבוע בישראל ובחו”ל, ועוד. הפעילויות שאנו יכולים להציע הם כמעט בלתי נדלות, בין אם מדובר בשילוב קולינאריה משובחת ועד דוכן צ’ורוס, בין אם בפעילות ODT מלהיבות וכיפיות, מופע של להקת העבריים מדימונה וכן הלאה. בנוסף, את האירועים אנו יכולים לארגן בכל מקום ברחבי ישראל, החל בוילת בוטיק או בריכות שלנו במרכז הארץ, דרך אולמות ומקומות ממוזגים ומקורים, ועד לאירועי שטח בחיק הטבע.

מתאימים את האירוע לצרכים שלכם

נכון שיש בישראל לא מעט חברות הפקות אירועים, אך רק מעטות מהן אם בכלל מסוגלות להציע את התהליך המדויק ואת המגוון העשיר שלנו. מטרתו של תהליך ההכנה שאנו עושים מול החברה, הארגון או הגוף הציבורי שמעוניין לקיים את האירוע, הוא להתאים את התוכן, המקום והפעילויות באופן מדויק לצרכים ולאווירה המבוקשת. לשם כך צריך להתייחס בין היתר להרכב האנשים שאמורים להגיע לאירוע החל בעובדים ועד ללקוחות, ליעדים שמעוניינים להשיג החל בשיווק ועד לגיבוש עובדים, למסרים שרוצים להעביר, ללוחות הזמנים, למסגרת התקציב ולעוד שורה ארוכה של פרמטרים.

היכולת שלנו לתת מענה כה מדויק, ומצד שני כה נרחב, מבוסס לא רק על ניסיון עשיר אלא על תפיסה רעיונות ייחודית המשלבת בין תוכן בידורי ולמקצועי. יש לנו מאגר נרחב מאוד של אנשי מקצוע מתחומים מגוונים, המקנים כר נרחב של יצירתיות ומעוף, וזאת בדגש על יעילות והתאמה למסגרת התקציב מבלי להתפשר על איכות. כל אלו, ביחד עם האהבה לאנשים ולמה שאנו עושים, מהווים את הבסיס עבור הפקות אירועים שאין דוגמתן.

מלווים אתכם לכל אורך הדרך

אם אתם מחפשים חברות הפקת אירועים שנותנות ליווי שלם מאלף ועד תו, אנו הכתובת הנכונה עבורכם. כבר מהשיחה הראשונה נדע להתחיל לכוון אתכם, לשאול את השאלות המהותיות, לעשות סדר בשלל הרעיונות שאולי חשבתם עליהם וכמובן להעלות רעיונות חדשים. מכאן והלאה נבנה את האירוע הקרוב שלכם תוך תשומת לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים, ונדאג שהאירוע עצמו יעבור על הצד החלק והטוב ביותר שאפשר לבקש.

לפרטים נוספים והזמנות

אז למי שמחפש חברות הפקות רציניות ויצירתיות שיודעות מה הן עושות, כדאי להתקשר אלינו. לקבלת פרטים נוספים ולקבלת עזרה מקצועית בבניית האירוע מנציגינו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 052-549-6767.

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן