הרמת כוסית לפסח

חג החירות בפתח והנה הגיע הזמן להשיק את הכוס ולאחל המשך שנה פוריה.
כיום יותר ויותר חברות כבר לא מסתפקות ברבע שעה של ברכות והופכים את הרמת הכוסית לאירוע של ממש.

חברות ואירגונים רבים רואים בטקס הרמת כוסית בחגים (בייחוד בראש השנה ופסח) אקט מקרב ומגבש.
רגע אחד קטן בו מתאספים יחד כל אנשי החברה,  עובדים בכירים והנהלה ראשית, מברכים זה את זו בברכת חג שמח, מפליגים בשבחים על הצלחת החברה וטוענים את סוללת המוטיביצה להמשך השנה.

טקס הרמת הכוסית הינו הזדמנות מצויינת להראות לעובדים שמקום העבודה שלהם אינו רואה בהם רק עובדים אשר מטרתם לתקתק עבודה ולהחתים שעון אלא דואג גם לספק להם מקום עבודה שעונה על מכלול של צרכים. תחושה זו של פרגון מגבירה מוטיבציה בקרב עובדים, יוצרת אתנחתא חשובה והופכת עובדים מרוצים לעובדים טובים יותר.

בשנים האחרונות גברה מודעות מחלקות משאבי אנוש לטקס הרמת הכוסית ויותר ויותר חברות בוחרות להפקיד את טקס הרמת הכוסית בידי חברת הפקות חיצונית, וזאת על מנת לזכות בהרמת כוסית בלתי נשכחת.

הרמת כוסית כאירוע תכני

אם בעבר התוכנית האומנותית בטקס הרמת כוסית כללה נאום מפיו של מנכ”ל החברה, כיום ניתן לשלב בהרמת כוסית תכנים בידוריים וערכיים אשר ינעמו לעובדים ויהפכו את הרמת הכוסית לחוויה בלתי נשכחת
חברות הפקה רבות כדוגמת אירוע בריבוע פועלות בשיתוף עם מרצים ואומנים מהשורה הראשונה, כך שניתן לשלב כל הרצאה, מופע של זמר או אומן אורח שתבחרו. אל תהססו להתייעץ ולבקש את מפיק האירועים להתאים לך את האומן הנכון לפי גיל, אופי ומספר העובדים בחברה

לצאת מכותלי המשרד

כיום כבר לא חייבים לערוך את הרמת הכוסית במשרד או בחדר ישיבות. חברת הפקת אירועים יכולה למצוא עבורכם את המקום המושלם לאירוע, בייחוד בראש השנה אז עדיין נעים ובהחלט אפשר לערוך את הרמת הכוסית בחוץ , מסביב לבריכה,בפארק רחב ידיים או אפילו בים כחלק מיום פעילות מלא. אין גבול לדמיון.

להפוך את הרמת הכוסית לאירוע

אם כבר טרחתם והשקעתם בהרמת כוסית, למה לא לנצל את ההפוגה מיום העבודה ולהפוך את היום ליום כיף. בדרך זו אתם משלבים הרמת כוסית בלתי נשכחת עם יום גיבוש לעובדים ומרוויחים שתי ציפורים במכה אחת. ימי הכיף יכולים להיות כל מה שתבחרו: פעילות גיבוש בסגנון המירוץ למליון והסיום בארוחה בוילה מסביב לבריכה,הופעת אומן אורח ועוד.

לשלב הרמת כוסית עם ארוחת בוקר/צהריים מושקעת

גם אם אינכם מעוניינים להפוך את הרמת הכוסית לאירוע של יום שלם בהחלט ניתן למתוח את הרבע שעה ולשלב ארוחת צהריים או בוקר מושקעת עם הרמת כוסית. חברת הפקות תדאג לפנק את העובדים שלכם בקייטרינג איכותי חלבי או בשרי, כשר או גלאט בהתאם למה שתבחרו.

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן