הפקת אירועי השקה היא משימה למקצוענים בלבד

אירועי השקה הינם אירועים עסקיים וככאלה, הם צריכים להיות מתוכננים על ידי חברת הפקות מנוסה. רמת המקצועיות הינה חשובה בהחלט מכיוון שכדי לקיים אירוע השקת מוצר באופן אפקטיבי

צריך להתחשב בהרבה מאוד גורמים ולדעת אילו מן הגורמים למעשה משפיעים על הצלחת האירוע במובנים עסקיים ואף חוויתיים. במילים אחרות, רמת האפקטיביות של האירוע תהיה מושפעת ישירות מאיכות התכנון של האירוע. לכן, לא כדאי להתפשר על הגוף המקצועי שאתם נעזרים בו לטובת הפקת האירוע החשוב.

כיצד מתכננים אירועי השקות מוצר חדש?

כאשר ניגשים למשימת הפקה של אירוע השקת מוצר חדש, צריך קודם כל להבין את המוצר ברמה מאוד מקיפה. כמו כן, יש להבין את הסיפור שמאחורי המוצר ואת הנרטיב של החברה. כך, יהיה מתאפשר מהלך יותר מותאם אישית שיאפשר תוצאה סופית שתורמת באפקטיביות לתדמית החברה ולמהלך השיווק של המוצר החדש.

כמו שניתן להסיק, יש צורך בגישה סופר מקצועית והרבה היכרות וניסיון בעבודה עם המגזר העסקי. לא כל מפיק מוכשר לתפקיד. לכן, כדאי מאוד לעשות מאמצים על מנת לאתר מפיק/ת אירועים שאכן מנוסים בתכנון אירועי השקות מוצר חדש ומסוגלים ליישם בשטח את האירוע המושלם עבורכם.

3 טיפים חשובים לקיום אירועי השקה מושלמים

כדי לקיים אירוע השקה ברמה גבוהה יש להיעזר בחברת הפקות מקצועית כמו שצוין קודם לכן. עם זאת, מן הראוי שנציין מספר טיפים חשובים בנוגע לתנאים האידיאליים לקיום אירועי השקה איכותיים ואפקטיביים.

הטיפ הראשון: הלוקיישן חייב להיות נוח למשתתפים. אם האירוע מתקיים במיקום ייחודי אך שאינו נוח להגיע אליו, הדבר עלול לבוא לידי ביטוי באיחור של אורחים והדבר משפיע באופן ניכר גם על האפקטיביות של האירוע. לכן, המסקנה היא שעדיף לבחור בלוקיישן הממוקם באזור נוח מבחינה מציאת המקום. על פי רוב, אירועי השקה, או אירועי השקות מוצר חדש, מתקיימים באולמות שבהם ניתן להכיל מספר סביר של משתתפים והם ממוקמים במרכז העיר.

הטיפ השני: ברמה העיצובית, האירוע צריך לשדר יוקרה ומכובדות. הרושם הראשוני מתחיל כבר באזור הכניסה לאולם. לכן, יש לתת את הדעת על הפן העיצובי של האירוע. הדבר משפיע על רמת האפקטיביות של האירוע במובנים רגשיים וחוויתיים כאחד.

הטיפ השלישי: אמנם, המוזמנים כבר משערים בנפשם את מהלך האירוע והם מבינים שהם מגיעים לאירוע השקה. לצד זאת, כדאי לאפשר אלמנט של הפתעה נעימה במסגרת האירוע. רגע חגיגי בלתי צפוי ונעים יאפשר לכם להותיר רושם חיובי גם לאחר סיום האירוע. אלה הם בדרך כלל הרגעים שהקהל נוטה לזכור ולהעריך עד מאוד. את אלמנט ההפתעה הנעימה ניתן ליצור על ידי שילוב של נגנים, אורחים מיוחדים, מתנה סמלית לכל אורח וכן ניתן ליישם רעיונות נוספים אחרים.

אירוע השקת מוצר חדש בסטייל

כאשר אתם ניגשים להתייעץ עם חברת הפקה, חשוב מאוד יהיה מצדכם לוודא את הכימיה שלכם עם צוות ההפקה. אם ישנה הבנה הדדית והדברים מתקדמים באופן חלק וזורם, הדבר אומר שחברת ההפקות מבינה את סגנון האירוע שאתם שואפים לקיים. כך למעשה, תוכלו להבטיח לעצמכם רמה גבוהה של שירות ותוצאה. כדי להפיח חיים באירוע השקת מוצר חדש, יש לטפח סטייל ייחודי לאירוע ולהפיק אותו תוך שמירה על קווים מנחים של חזון ברור שגיבשתם ביחד עם צוות ההפקה המקצועי שלכם.

כאשר החזון ברור ותכניות הפעולה ברורות, התוצאה הסופית תהיה אירוע מתוכנן בקפידה שבהחלט יוצר רושם של יוקרה וסטייל ייחודי אשר תורמים משמעותית לתדמית החברה שלכם ולמטרות למטרות העסקיות שלה.

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן