הפקת אירועים לחברות הייטק עם הטובים ביותר

הפקת אירועים לחברות הייטק, ככל אירוע חברה אחר לכל חברה בארץ, הנה הפקה מורכבת הכוללת שלבים של תיאום, סיעור מוחין, תכנון, עיצוב והקמה. פעמים רבות מדובר בקבוצה גדולה של אנשים, ולכן יש לדאוג שהאירוע יתאים ככל האפשר לקבוצה שהיא בבסיסה גם הומוגנית וגם הטרוגנית. ניתן לערוך אירועי קונספט, ימי עיון, ימי גיבוש, סיורים במקומות שונים בארץ, משחקים שונים על בסיס נושא מסוים ואף לשכור וילת בוטיק עם בריכה פרטית.

בראש ובראשונה יש לשבת עם החברה שמזמינה את האירוע, על מנת לאסוף את המידע הרלוונטי ולוודא שהאירוע שנתפר במיוחד בעבורה, יהלום את המידות ואת הצרכים שלה. יש לדעת עם מי לעבוד, ולחברה הנבחרת תהיה השפעה מכרעת על הצלחה האירוע.

הפקת אירועים לחברות הייטק

חברת “B&P יוצרים. אירועים. עסקיים” כבר עובדת עם מספר לא מבוטל של חברות הייטק במשק הישראלי, והפיקה להן אירועי חברה וימי גיבוש מהנים ויצירתיים. פעילות הדגל שלנו הינה הפקה של משחק עירוני מאתגר בין חברי הקבוצה, שיכול לפעול תחת נושא או קונספט מסוים ולהתקיים במגוון לוקיישנים ברחבי הארץ. פעילות שכזאת היא ספורטיבית במיוחד ומטמיעה ערכים של עבודת צוות וכישורים רבים אחרים, כגון חוש הומור, אתגרים מחשבתיים, פיתוח יצירתיות ושיתוף פעולה – ועוד.

כמה מהאפשרויות שקיימנו כוללות בין היתר: משחק “הבריחה מהמבצר”, הרפתקה סלולארית, חוויות חברתיות שונות, פעילות גולף, סדנת ג’אגלינג, פעילות יאכטה, “קרב סכינים”, “חפש את המטמון”, פעילות המירוץ בעכו העתיקה, “המירוץ למיליון” בת”א ועוד אפשרויות רבות. אין באמת גבול למה שניתן לעשות, כל עוד יודעים להתעלות מעל מכשולים טכניים וכל עוד עובדים עם אנשי המקצוע וההפקה הטובים בארץ, והחברה שלנו ללא ספק עומדת בתנאים הללו.

לתת למוזות קצת לרעום

כמו שאומר השיר המפורסם של “הגשש החיוור”, צריך לתת לעובדים קצת זמן מנוחה להתרעננות ולחידוש המצברים הנפשיים. עובדי הייטק עובדים בעבודה מאתגרת שדורשת משאבים מנטאליים ואינטלקטואליים רבים. יציאה מחוץ לגבולות השגרה והפקת אירוע יצירתי, משחרר, מגבש ומהנה הינה רעיון מעולה שתעזור לשמור על החדות והיצירתיות של העובדים בטווח הארוך.

חברת “B&P יוצרים. אירועים. עסקיים” תשמח להפיק לכם אירוע חברה מהוקצע ויצירתי, שיענה על כל הרצונות שלכם ומעבר לכך. ניתן לפנות אלינו במספר טלפון 052-549-6767 או דרך הטופס צור קשר, ונפנה אליכם בהקדם על מנת להפיק לכם אירוע נפלא שהעובדים לא ימהרו לשכוח.

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן