הפעילות חשובה לעובדים

פעילות חוויתית לצוות חשובה מאוד גם למקום העבודה אך בסופו של דבר המחשבה היא קודם כל על העובד. אם העובד לא נהנה במקום העבודה שלו הוא לא יהיה יעיל באותה המידה. על כך אין מחלוקת ויש לא מעט מחקרים שמוכיחים את זה גם בצורה שמכומתת למספרים. הפעילות הזו צריכה להיות נוחה ומתאימה לציבור העובדים ולכן יש צורך להקדיש לכך מחשבה. אי אפשר לקחת את ההנאה של העובדים כמובן מאליו ואפילו לא את שיתוף הפעולה שלהם. אתם חייבים להבין האם הפעילות באמת מתאימה להשגת המטרות שלכם בארגונה.

הפעילות חשובה לעבודה

פעילות לצוות יכולה להיות חשובה הרבה יותר ממה שנדמה לכם למקום העבודה בצורה עקיפה. ככל שהעובדים שלכם יכירו טוב יותר זה את זה הכימיה ביניהם תגבר. ככל שהכימיה תהיה רבה יותר כך העבודה תהיה חלקה יותר, כל אחד יבין מה השריטות של העובד השני, מה מעצבן אותו, מה הוא אוהב וכמובן כיצד לתמוך בו ברגעי לחץ או ברגעים קשים אחרים. האחדות הזו בין העובדים חשובה לאווירה בעבודה והאווירה בעבודה נמצאת בקשר ישיר עם תפוקת החברה. לכן יש להתייחס לתכנון פעילות חוויתית לצוות בתור השקעה נבונה לעתיד.

הפעילות חשובה לשגרה

פעילות צוותית חשובה מאוד גם לשגרה. בסופו של דבר אם יש שגרה מקובעת מידי יש סיכוי טוב שהעובדים שלכם ישתעממו ואפילו ירצו לעבוד לחברה אחרת. החברות בימינו, ולא משנה מאיזה תחום, רוצות לדאוג שלעובד יהיה כמה שיותר נעים ונחמד במקום העבודה ושהשגרה שלו תכלול לפחות כל כמה חודשים פעילויות שונות. זה מניע אותו להישאר לטווח הקצר עוד ועוד וגם מי שרוצה לעזוב בסוף מוצא את עצמו בטווח הארוך נשאר תחת אותה חברה ועם אותם האנשים, ונהנה מכל רגע.

אנו ב-B&P יכולים לספק לכם את הפעילויות הכי  מהנות שיש בלי שאתם צריכים כלל להתאמץ! ימי פעילות מגבשים לצוותים שלכם הם רק ההתחלה, אנו מציעים עוד הרבה יותר. רוצים לדעת מה אנו מציעים? פנו אלינו לטלפון 052-549-6767 ונסביר לכם הכל!

 

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן