המירוץ למיליון – פעילות גיבוש בפריסה ארצית

המירוץ למיליון גיבוש ימים בלתי נשכחים

המירוץ למיליון – פעילות גיבוש מלהיבה ויוצאת דופן

מעוניינים להוציא את העובדים ליום גיבוש וכיף אשר יתרום להידוק היחסים, לעבודה בצוות ולהרמת המורל? אם כן, אנו ב- B&P נדע לתפור את היום מתחילתו ועד סופו עד לפרטים הקטנים ביותר, עם מגוון רחב של אפשרויות לפעילות והנאה משותפת. במהלך היום ניתן יהיה לשלף שלל פעילויות בהתאם להרכב המשתתפים ולמטרות הארגון, למשל פעילויות “אחפש את המטמון” או “קרב סכינים” וכן “המירוץ למיליון” – אחד הקונספטים היותר פופולאריים בקרב הציבור והיותר מתאימים לימי גיבוש וכיף של חברות וארגונים.

כמה מילים על ימי גיבוש וכיף

לאורך העשורים האחרונים חלחלה אל המשק הישראלי ההבנה, שהמשאב החשוב ביותר העומד לרשות ארגונים וחברות הינו ההון האנושי. הבנה זו מתבטאת כבר בהליכי הגיוס והמיון וממשיכה אל המשכורות והתנאים הנלווים, ההשקעה בסביבת העבודה וברווחתו של העובד מבחינות רבות. דוגמא מצוינת לכך מהווים ימי גיבוש וכיף אשר כמעט כל חברה וארגון נוהגים לקיים לפחות פעם בשנה ולרוב יותר. בימים אלו מעוניינים להשיג מספר מטרות באמצעות הוצאת העובדים והמנהלים מהסביבה הרגילה והמוכרת. בין היתר, המטרות יכולות להיות עידוד קשרים קרובים יותר בין העובדים בסביבה פחות תובענית או רשמית, חיזוק העבודה בצוות ושיתוף הפעולה, הגברת שביעות הרצון הכללית, חיזוק יכולות בתחומי קבלת החלטות, הובלה ומנהיגות, ועוד. על מנת להשיג את היעדים הללו ונוספים משולבות בימי הגיבוש והכיף מגוון פעילויות חוץ הנקראות בקיצור ODT, והמירוץ למיליון שלנו היא דוגמא נהדרת לכך.

מהות הפעילות

עבור ימי גיבוש לעובדים המירוץ למיליון היא פעילות נהדרת שאותה ניתן לקיים במגוון אתרים. כך למשל, ניתן לקיימה בתל אביב, כאשר נפגשים במתחם התחנה בנווה צדק, מקבלים תדריך קצר ואת הציוד הנדרש למשחק. לאחר מכן הצוותים מבצעים משימה ראשונה ויכולים לצאת לדרך בתל אביב, תוך שעליהם לבצע שורה של משימות נוספות כגון פענוח חידון תמונות בנחלת בנימין, מענה על חידון הפרטים הקטנים במוזיאון תולדות תל אביב, וגם לבצע משימות שכנוע, תקשורת ונוספות באתרים מגוונים.

המירוץ למיליון כפעילות גיבוש מעניק כמה וכמה יתרונות. ראשית, מדובר בחוויה המשלבת בין החברתי והתחרותי, בתנועה רגלית בעיר העתיקה. מצד אחד, היא מלהיבה ומרתקת ומאפשרת ליהנות מהרפתקה וטיול ומהעשרת הידע של המשתתפים. מצד שני, יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון הוא קצבי ומאתגר, כאשר הקבוצות צריכות לצבור ניקוד גבוה ככל האפשר, לנווט ולהתמצא. הוא מצריך חשיבה משותפת, הקשבה לדעות של אחרים, קבלת החלטות, עמידה בלוחות זמנים, תקשורת מצוינת ועוד. ובסופו של יום מספק המירוץ למיליון גיבוש וחוויה יוצאי דופן, אשר המשתתפים עוד יזכרו וידברו עליהם לאורך תקופה ארוכה.

לפרטים נוספים והזמנות

רוצים להזמין את המירוץ למיליון כפעילות לעובדים? רוצים שנפיק עבורכם יום גיבוש וכיף שלם מתחילתו ועד סופו? אם כן, לפרטים נוספים ולקבלת עזרה מקצועית בבניית היום מנציגינו הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 052-549-6767.

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן