ההפעלות הכי יצירתיות שיש

יש מגוון רחב של הפעלות שיכולות להיות טובות לכל העובדים, כמו למשל קיאקים בצפון, על האש בבית של הבוס וכן הלאה. את ההפעלות הללו אמנם נקבל בברכה אם יום אחד המעסיק שלנו יספר לנו שיש תכנון באופק אך לעתים יש צורך בהפעלות מעט יותר יצירתיות, כאלו שלא היו בעבר לאף עובד. ההפעלה היצירתית הזו יכולה להיות אפילו בדמות תכנית טלוויזיה עמו למשל הפעלה המירוץ למיליון. הפעלה זו יכולה להיות כל כך מעניינת עד שהעובדים שלכם לא ירצו לחזור הביתה אלא להמשיך לשחק עוד ועוד, וכמובן לעבור אותה שוב בהמשך.

כיצד משחקים המירוץ למיליון?

אולי אתם לא מכירים את תכנית הטלוויזיה ואולי אתם דווקא חובבים מושבעים שלה, אך בכל זאת נסביר את עיקרי הפעילות. ההפעלה של המירוץ למיליון למעשה שקולה כמעט באופן מוחלט לתכנית הטלוויזיה, כלומר הצוות מתחלק לזוגות או לקבוצות ויש צורך לאסוף כל מיני פתקי הסבר שיקדמו את המתמודדים אל המשימה הבאה. כמובן שהפעילות לעובדים לא יכולה להיות באותה הרמה כמו של תכנית הטלוויזיה כי עלות ההפקה לא זהה, אך בכל זאת זו חוויה נהדרת ומקורית שקשה שלא להתלהב ממנה.

מה היתרונות של הפעלה זו?

משחק המירוץ למיליון הוא אחד המשחקים הכי נפוצים שיש ואין מי שלא מכיר אותו. לכן יהיה קל מאוד לספר לעובדים על ההפעלה בלי שהם ירימו גבה ולא יבינו מה אתם באמת רוצים מהם. כמו כן מדובר על משימות שמתבצעות תמיד בצוותים מה שלמעשה מספק לכם את היכולת לגבש את הצוותים תוך כדי הפעלת המחשבה ולא סתם פעולות אקראיות או ספורט שלא בהכרח יוצרות חיבור מחשבתי בין העובדים. יחד עם היצירתיות והאטרקטיביות של המשימה אפשר להבין מדוע ההפעלה הזו הפכה להיות אחת הנחשקות ביותר שיש כיום.

אנו ב-B&P כבר שנים רבות מספקים את השירות הכי טוב למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים! גם אתם יכולים ליהנות מהפעילויות הכי מהנות שיש, מושקעות ויצירתיות בלי שאתם צריכים להתאמץ בשום שלב. זה הזמן לפנות אלינו לטלפון 052-549-6767 ולקבל את השירות המקסימלי במחיר מינימלי!

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן