גיבוש בסגנון המירוץ למיליון בתל אביב

המירוץ למיליון – תל אביב

תל אביב – עיר ללא הפסקה, משמשת כתפאורה נהדרת למשחקים חברתיים ולחברות אשר מעוניינות לגבש את עובדיהן. פעילות המירוץ למיליון הינה פעילות תחרותית מעצימה ומעשירה. על מנת ליצור חוויה הוליסטית, ביססנו את המשחק במקומות היסטוריים

ומעניינים בעיר כדוגמת :מוזיאון תולדות תל אביב, מגדל שלום מאיר, שכונת נווה צדק הציורית ואתריה ההיסטוריים, שוק הכרמל התוסס והצבעוני ומדרחוב נחלת בנימין עם חנויות הבדים המפורסמות שלו.

בניית המשחק משלבת בין חידונים ברמות קושי שונות, יצירת רמזים ומשימות הקשורות לאתרי העיר ופענוח חידונים חזותיים הכוללים גם תמונות וצילומים. חשובה מאד החלוקה לצוותים, אשר יצאו למשימות מרתקות תוך כדי שיתוף פעולה מיטבי בין אנשי החברה.

ההרפתקה מתרחשת תוך כדי תנועה רגלית בין האתרים השונים ובמהלכה רוכשים ידע רב הקשור לתל אביב. פעילות המירוץ למיליון לימי גיבוש מעשירה את הצוות ויוצרת סינתזה מיוחדת בין המשתתפים. גיבוש בסגנון המירוץ למילון בתל אביב נותן למתמודדים כלים להכיר אחד את השני טוב יותר, להפגין תושייה, השגיות ואת החשיבות של שיתוף פעולה.

מכיוון שרוב המשתתפים מכירים את הקונספט של תוכנית הטלוויזיה רבת הרייטינג, הצלילה לתוך המשחק וחוקיו הינה מהירה ביותר ומאפשרת למדריכים של המשחק המירוץ למיליון, פעילות לעובדים שהיא לא רק מהנה ביותר אלא גם מעודדת יצירתיות מחשבתית, תכנון מראש, אתגרים פיזיים וצבירת נקודות עבור ביצוע איכותי של המשימות.

נדבך חשוב בפעילות זאת הינו התקשורת הבינאישית הנוצרת בין המתמודדים עצמם והן התקשורת הנוצרת עם העולם החיצוני המשמש העוטף אותם, על מנת להצליח במשימות יש לתקשר עם אנשים שונים בשוק הכרמל, משימה לא פשוטה הדורשת פיצוח מעניין וגם יכולות שכנוע תוך כדי התהליך.

היציאה של העובדים מהמציאות הרגילה “והמשעממת” לעולם מלא הרפתקאות אנרגיות ואדרנלין תוך כדי התנסות בחוויות מעשירות ולא שגרתיות, הופכת אותם לעובדים מגובשים אשר ייקחו את החוויה איתם לזמן רב. עובדה ידועה היא שעובדים מרוצים ומגובשים מגבירים את פריון במקום העבודה באופן דרסטי. החוויה הייחודית הזאת המותאמת לפי צרכי החברה המזמינה מותאמת לעובדים בכל ענפי המשק  ומספקת חשיבה מחוץ לקופסא, מעודדת התמודדות עם אתגרים ותושייה, כל התכונות שמעסיק חכם רוצה מעובדיו.

במידה וארגונכם שואף למצוינות ועובדיו חשובים לו, חברת B&P תספק עבורכם את הפעילות האיכותית והמקורית ביותר ע”י אנשי הצוות המקצועי שלנו. היכולת שלנו לתת פתרונות יצירתיים ומקצועיים היא שהפכה אותנו לאניית הדגל בתחום האירועים לחברות וארגונים. נשמח אם תיצרו קשר טלפוני: 052-549-6767

 

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן