ארגון כנסים וימי עיון

הפקת כנסים מקצועיים ואירועים

הפקת כנסים נמנית על ההתמחויות העיקריות של חברת B&P, שכבר למעלה מעשר שנים יוזמת ומשווקת, מארגנת ומפיקה כנסים ואירועים לארגונים, חברות וגופים ציבוריים. כידוע, הפקות כנים חייבות להתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר, מאחר ולהתנהלות האירוע עשויה להיות השפעה משמעותית על תדמיתו של הארגון ועל מטרותיו – החל בהרחבת מעגל הלקוחות והשותפים ועד לקידום מוצר או רעיון. ומכיוון שבכל הקשור אל ארגון כנסים אין מקום לפשרות, חברתנו היא ללא ספק הכתובת הנכונה.

לא מותירים דבר ליד המקרה

תהליך הפקת כנסים מקצועיים שאנו מבצעים יורד אל פרטי הפרטים ואינו מותיר דבר ליד המקרה. המטרה אינה רק להרים כנס המותאם במדויק לצרכים, לרצונות, לחזון ולתקציב הלקוח, אלא גם כנס שמתקתק כמו שעון מתחילתו ועד סופו. לשם כך, ארגון כנסים ואירועים עם חברתנו מקנה מעטפת שלמה הדואגת לכל הפרטים. ראשית, נבצע ניתוח מלא של מטרות ויעדי הכנס ונבחן מהם האמצעים הדרושים והנכונים ביותר להשגתם. זאת, בהתבסס על שיחות עומק עם הלקוח והבנה של צרכיו, ולאור ניסיון רב שנים וקשת רחבה של פתרונות שביכולתנו להציע.

כמו כן, לצורך ארגון כנסים וימי עיון נסייע בבחירה של האתרים המתאימים ביותר עבורם, החל במיקום הגיאוגראפי ועד לגודל המקום ועלויות השכרתו. אנו גם נספק פתרונות מקצועיים עבור דרישות מנהלתיות וטכניות עבור הכנס, ובמידת הצורך נפיק את חומרי השיווק בכל פורמט נדרש. יתר על כן, אנו מספקים עבור ארגון כנס מקצועי ניהול מלא הכולל בין היתר גביית כספים, עיצוב המקום, רישומים, בינוי תערוכות ועוד, וכל זאת תוך שיתוף פעולה מתמיד וקרוב עם הלקוח והשתתפות בישיבות המתקיימות לקראת האירוע.

אנו יודעים היטב כי הפקת כנסים, החל בתכנון ועל לניהול האירוע, היא משימת מורכבת ומאתגרת שמחייבת עמידה בלוחות זמנים, שיטות מתקדמות לניהול משאבים, ונאמנות ליעדי ההפקה בעת הביצוע בשטח. לקוחותינו נהנים משירותי ארגון כנסים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר עם מענה איכותי לכל אורך הדרך: יזום ובניית הרעיון, קביעת התכנים, התקשרויות מול ספקים שונים, הזמנת מלונות ואולמות, דאגה לכלל מערכות ההגברה והציוד האורקולי, ארגון של תערוכות, רישום וגבייה, שירותי דיילות, אומנים מהשורה הראשונה ושילוב אטרקציות, ועוד.

אכן, לאורך השנים הפקנו מאות אירועים לשביעות רצונם המלאה של חברתנו, בשלל קונספטים ומקומות, בין אם מועצות אזוריות, חברות הייטק, חברות נדל”ן גדולות, יבואני רכבים, בחירת עובדים מצטיינים, השקות פרויקטים, ועוד הרשימה ארוכה.

לפרטים נוספים והזמנות

רוצים לשמוע עוד על הפקת כנסים מקצועיים? לקבלת פרטים נוספים ועזרה מקצועית בבניית האירוע מנציגינו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 052-549-6767.

קיץ 2024 כבר כאן

עם רעיונות לפעילויות לימי גיבוש וכייף, כנסים וטקסים, קייטנות חוויתיות לילדי העובדים לתקופת יולי אוגוסט אצלכם בחברה.

דילוג לתוכן