איך לגבש את צוות העובדים?

פעילות גיבוש לצוות עובדים היא דרך מעולה לטפח בקרב הצוות במשרד או בחברה יכולות וערכים חיוביים רבים, כמו למשל: איך לעבוד ביחד כצוות, כיצד להוביל ולהנהיג, כיצד לשמש דוגמא לאחרים – ועוד. זאת גם דרך מצוינת לשלב עובדים חדשים או עובדים שטרם הצליחו להשתלב בתוך המארג החברתי במקום העבודה. בשוק קיימות חברות שונות שמארגנות ימי גיבוש לעובדים, וחשוב למצוא חברה שמכירה אנשי מקצוע וספקי שירותים מקצועיים רבים, כך שתוכל למעשה לארגן את כל מה שצריך לארגן להפקת פעילות גיבוש לצוות עובדים.

מהן האפשרויות ליום גיבוש?

אם תבחרו לעבוד עם חברת “B&P יוצרים. אירועים. עסקיים”, תגלו אפשרויות רבות לימי גיבוש בפריסה ארצית. אנחנו בעלי ניסיון של יותר מעשור בתחום, ובין ימי הגיבוש שכבר יצרנו, ניתן להזכיר הרפתקה סלולרית, פעילות גולף, משחק “הבריחה מהמבצר”, מירוצים בערים שונות, פעילויות יאכטה, “המרוץ למיליון”, “קרב סכינים”, פעילות בנושא אבירי עכו העתיקה ועוד אינספור ימי גיבוש סביב קונספט מסוים.

אחת מפעילויות הדגל שלנו הינה הפקת משחק עירוני מאתגר ומגבש בלב ערים רבות בארץ, שמשלב כישורי ניווט, עבודת צוות ורוח תחרותית. עבודה עם החברה שלנו תבטיח התאמה מוחלטת לצרכים ולרצונות שלכם, ובנוסף גם סיעור מוחין שיוביל ליום גיבוש יצירתי, מקורי, בלתי שגרתי ויוצא דופן, וכזה שהצוות יזכיר ויזכור עוד זמן רב.

פעילות גיבוש צוות עובדים – סיבות

לא חסרות סיבות מצוינות לעריכה של פעילות גיבוש לצוות עובדים. העיקרית שבהן היא להראות לעובד שאכפת לכם ממנו ושאתם מכירים בצרכים שלו גם מעבר לצרכי העבודה השוטפת. בסופו של דבר, מעבר להיותו עובד, כל אחד מחברי הצוות במשרד או בחברה הוא בן אנוש שרוצה גם ליהנות. אפשר לומר לו: תהנה בזמנך הפנוי ולא על חשבון יום עבודה. אפשרות טובה יותר היא ליהנות ביחד איתו, על חשבון יום עבודה אחד, אחת לכמה זמן. על הדרך “תקנו” את העובד, תגרמו לו להיות עובד יותר מחויב ומרוצה, תגבשו את כל הצוות, תשפרו את המורל הכללי ותצאו מנהלים מעולים. ממחקרים שנעשו , ידוע שיום אחרי יום הגיבוש התפוקות עולות

חברת “B&P יוצרים. אירועים. עסקיים” עובדת עם הספקים הכי טובים, תפיק לכם יום גיבוש בכל מקום בארץ וכזה שמותאם בדיוק לצרכים ולרצונות שלכם. כל מה שצריך לעשות הוא להרים טלפון למספר 052-549-6767 או ליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו.

הצוות הקשוב והמיומן שלנו מחכה לפנייה שלכם וישמח לשבת אתכם על מנת להבין את הצרכים שלכם באופן דקדקני ומדויק.

קיץ 2024-אירועים עסקיים
בלתי נשכחים לחברות וארגונים.

ניסיון רב שנים בהפקת אירועים.
אל תפספסו את ההזדמנות ליצור
חוויות קיץ עבור העובדים שלכם.

בואו נדבר .שיחת זום קצרה ולא מחייבת.

דילוג לתוכן